Koncert Grzegorza Kloca

Zapraszamy na koncert Grzegorza Kloca, który odbędzie się w sobotę 7 września w parku miejskim w Hrubieszowie.

Reklamy

Początek koncertu o godz. 17.00.

 

Grzegorz Kloc, polski gitarzysta, kompozytor, aranżer, producent muzyczny i wokalista.

Grzegorz Kloc pochodzi z Lublina. Kompozytor pierwszego przeboju zespołu Sixteen „Spadające myśli” oraz przebojów Seventeen „Niezwyczajna miłość” i „Daj słowo”. Po rozpadzie Sixteen, od 1998 roku, wokalista i muzyk grupy Seventeen jako Grzegorz Klotz. Z tym zespołem nagrał dwie płyty: Szalona (1999) oraz Chłopak i Dziewczyna (2001). Pierwsza sprzedała się w nakładzie ponad 25 tysięcy egzemplarzy – a promowane piosenki cieszyły się sporą popularnością. Grały je największe stacje radiowe i telewizyjne w Polsce. Zespół zagrał też wiele koncertów, w tym trasę Lata z Radiem.

28 maja2007 do rozgłośni radiowych trafił jego pierwszy solowy singel „Poczuj, że jest maj”. W 2008 roku artysta złożył także swoją propozycję na konkurs Piosenka dla Europy 2008 czyli preselekcjach Konkursu Piosenki EurowizjiBelgrad2008. 

 

Ciekawostki

Grzegorz Kloc współpracował ponadto z wieloma artystami polskiej sceny muzycznej. Byli to m.in. De Mono, Maryla Rodowicz, Natalia Kukulska, Natalią Niemen, Kaja Paschalska, zespołem Daab oraz jako muzyk koncertowy z Anitą Lipnicką, Ryszardem Rynkowskim.

W roku 2011 Grzegorz Kloc wydał album pt: „Na skrzydłach miłości”

Obecnie muzyk realizuje kolejny projekt pt. „Rock & Gospel”

Poprzedni debiutancki album – „Na skrzydłach miłości” został życzliwie przyjęty w mediach muzycznych i komercyjnych. Teledysk do utworu „Odkąd cię poznałem” był emitowany w Teleexpresie, a ponad 30 lokalnych rozgłośni radiowych chętnie promowało utwory muzyka.