„Koncert z łezką” w Hrubieszowskim Domu Kultury

Hrubieszowski Dom kultury zaprasza na „KONCERT Z ŁEZKĄ ….” – przedwojenne przeboje w wykonaniu śpiewaków: Katarzyny Sałacińskiej mezzosopranistki i Marka Murawy tenora oraz pianistki Karoliny Hordyjewicz.

Reklamy

Koncert odbędzie się 7 września (niedziela) godz. 1700  cena biletów 10 zł (prowadzimy przedsprzedaż codziennie w godz. 900 – 1500  )- sala widowiskowa.

W koncercie usłyszymy min. piosenki z repertuaru Hanki Ordonówny, Adolfa Dymszy, Mieczysława Fogga, Eugeniusza Bodo, Aleksandra Żabczyńskiego i innych… .

Katarzyna Sałacińska – związana z Teatrem Muzycznym w Lublinie, Operą na Zamku w Szczecinie, Operą Nova w Bydgoszczy.  Wystąpiła min. w „Zemście Nietoperza” , „Baronie Cygańskim” Straussa, „Skrzypku na dachu” Bocka,  „Traviacie” Verdiego i innych spektaklach.

Marek Murawa –  związany z Teatrem Muzycznym w Lublinie, Operą Nova w Bydgoszczy, Operą Podlaską w Białymstoku. Wystąpił min. w „Carmen” Bizeta, „Cyganerii” Pucciniego, „Wesołej wdówce” Lehara i innych spektaklach.

Karolina Hordyjewicz – pianistka współpracuje z Filharmonią Lubelską oraz wieloma zespołami instrumentalnymi a także wokalnymi.

Info: HDK