Konkurs plastyczny „W grudniowy dzień” rozstrzygnięty

Przedstawiamy wyniki tegorocznego konkursu plastycznego „W grudniowy dzień”. Na konkurs wpłynęło 350 prace nadesłanych z 4 przedszkoli, 19 szkół podstawowych, 8 gimnazjów, dwóch kół plastycznych.

Reklamy

Protokół

z rozstrzygnięcia konkursu plastycznego

pt.,, W GRUDNIOWY DZIEŃ ’’

z dnia 13 grudnia 2012r.

 

Komisja w składzie :

Przewodniczący :  Ryszard Wiech –  artysta plastyk

Członkowie:

Artur Łukasiewicz – mgr plastyki

Barbara Smal – mistrz z zakresu plastyki HDK Andrzej Marut – starszy instruktor ds.                                                                                                 upowszechniania plastyki HDK, organizator konkursu

 

W konkursie udział wzięli wg zgłoszeń :

(placówki i opiekunowie)

 

– Gimnazjum im. ks. Stanisława Staszica w Zespole Szkół Nr 2

w Hrubieszowie – 16 prac  wykonanych pod kierunkiem Anny Jańczuk

 

– Miejskie Przedszkole Nr 2 w Hrubieszowie – 17 prac wykonanych pod kierunkiem  Krystyny Zosik , Marii Kurzydłowskiej i Ireny Ostrowskiej

 

– Zespół Szkół Miejskich Nr 2 w Hrubieszowie – 21 prac  wykonane pod kierunkiem Marty Piątkowskiej – Mazurek  , Bogusławy Hrycaj , Ewy Markiewicz-Misztal i Jolanty Łaty

 

– Zespół Szkół Miejskich Nr 3 w Hrubieszowie – 41 prac  wykonanych pod kierunkiem Doroty  Wawrzyniak , Alicji Ryszkowskiej, Anety Franke, Iwony Rubachy, Magdaleny Płonkowskiej

 

– Szkoła Podstawowa w Uchaniach – 8 prac wykonanych pod kierunkiem  Marzeny Czerwonki, Jolanty Otachel i Teresy Szukało

 

– Szkoła Podstawowa w Teratynie – 2 prace wykonane pod kierunkiem Doroty Łacińskiej

 

– Szkoła Podstawowa w Horodle – 6 prac wykonanych pod kierunkiem Elżbiety Bieleckiej i Cecylii Marzec

 

– Szkoła Podstawowa w Szpikołosach oraz Zamiejscowy Punkt Przedszkolny przy  Szkołe  Podstawowej w Husynnem z siedzibą

 w Szpikołosach – 16 prac wykonanych pod kierunkiem Zofii Gąsiorowskiej, Anny Rapy, Aliny Sulowskiej, Barbary Czupryńskiej, Ilony Jeczeń i Katarzyny Echty

 

– Zespół Szkół Kryłowie – 6 prac wykonanych pod kierunkiem Beaty Nagadowskiej

 

– Publiczna Szkoła Podstawowa w Koble – 14 prac wykonanych pod kierunkiem Jarosława  Grafa, Wacławy Chomik i Elżbiety Chmurzyńskiej

 

– Samorządowy Zespół Szkół w Mirczu – 4 prace wykonane pod kierunkiem Doroty Smoll

 

– Publiczna Szkoła Podstawowa w Malicach – 18 prac wykonanych pod kierunkiem Anety Kędzierawskiej

 

– Miejskie Przedszkole Nr 1 w Hrubieszowie – 6 prac wykonanych pod kierunkiem  Agnieszki Siejko, Katarzyny Nowosad i Marii Borkowskiej

 

– Szkoła Podstawowa w Strzyżowie – 7 prac wykonanych pod kierunkiem Anny Nowosad

 

– Szkoła Podstawowa w Nieledwi – 9 prac wykonanych pod kierunkiem Marii Ciesielczyk

 

– Powiatowy Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych w Hrubieszowie – 10 prac wykonanych pod kierunkiem Doroty Białonogi i Elżbiety Zubko

 

– Gimnazjum w Horodle – 5 prac wykonanych pod kierunkiem Roberta Jerzyny

 

– Zespół Szkół Miejskich Nr 1 w Hrubieszowie – 3 prace wykonane pod kierunkiem  Barbary Mielniczuk

 

– Gimnazjum w Kozodawach – 1 praca wykonana pod kierunkiem Jolanty Kawki

 

– Miejskie Przedszkole Nr 3 w Hrubieszowie – 26 prac  wykonanych  pod kierunkiem Jolanty Mazurek , Wioletty Wolanin, Lucyny Tochy, Ewy Ciężkiej, Małgorzaty Pasieki i Lucyny Łuki

 

– Szkoła Podstawowa w Husynnem oraz Punkt Przedszkolny – 13 prac wykonanych pod kierunkiem Barbary Myśliwiec, Anny Kruk, Agnieszki Kopeć i Anny Myśliwiec

 

-Szkoła Podstawowa im.Paieża Jana Pawła II w Uchaniach – 14 prac wykonanych pod kierunkiem Doroty Siekiery, Marzeny Czerwonki i Jolanty Otachel

 

– Szkoła Podstawowa w Trzeszczanach – 11 prac wykonanych pod kierunkiem Anety Ziółkowskiej, Krystyny Kaliszczuk i Barbary Gryn

 

– Zespół Szkół w Werbkowicach Gimnazjum im. Polskich Noblistów – 4 prace wykonane  pod kierunkiem Zdzisławy Tracz-Mardofel

 

– Zespół Szkół w Werbkowicach Szkoła Podstawowa – 22 prace wykonane pod kierunkiem  Marii Kamińskiej, Bożeny Oleszczuk, Wiktorii Trzak i Maryli Sułkowskiej

 

– Zespół Szkół w Sahryniu – 10 prac wykonanych pod kierunkiem Danuty Butryn

 

– Szkoła Podstawowa w Dołhobyczowie – 26 prac wykonanych pod kierunkiem Anny Struzik-Nikodem

 

– Zespół Szkół Miejskich Gimnazjum Nr 1 w Hrubieszowie – 7 prac wykonanych pod  kierunkiem Ewy Watras

 

– Koła Plastyczne Hrubieszowskiego Domu Kultury – 44   prace wykonane pod kierunkiem  Ewy Watras i Andrzeja Maruta

 

Na konkurs wpłynęło 350  prace nadesłanych z  4  przedszkoli, 19 szkół podstawowych,  8 gimnazjów, dwóch kół plastycznych.

Zgodnie z regulaminem konkursu postanowiono nie rozpatrywać prac nie oprawionych w passe-partout oraz prac wykonanych niesamodzielnie.

Po wnikliwej ocenie postanowiono przyznać nagrody  w czterech grupach wiekowych następującym autorom.

 

 

GRUPA I – PRZEDSZKOLNA

 

NAGRODY

 

Hanna Kossowska, 5 lat Miejskie Przedszkole Nr 2 w Hrubieszowie

– opiekun Krystyna Zosik

           

Julia Łobocka, 5 lat Koło Plastyczne – Hrubieszowski Dom Kultury

– instruktor Andrzej Marut

           

Gabrysia Szymańska, 6 lat za dwie prace

Koło Plastyczne – Hrubieszowski Dom Kultury– instruktor Andrzej Marut

Miejskie Przedszkole Nr 3 w Hrubieszowie – opiekun Jolanta Mazurek

i Wioletta Wolanin

 

Adaś Zubko, 6 lat Miejskie Przedszkole Nr 3 w Hrubieszowie

– opiekun Lucyna Tocha i Ewa Ciężka         

 

 Michał Guzik, 5 lat Szkoła Podstawowa w Trzeszczanach- nauczyciel Aneta Ziółkowska

           

Weronika Mazurek, Klasa „0”           Publiczna Szkoła Podstawowa

w Malicach – Aneta Kędzierawska

 

 

WYRÓŻNIENIA

 

Michał Jańczuk, 6 lat Publiczna Szkoła Podstawowa w Szpikołosach

– nauczyciel Czupryńska

           

Wojciech Mielniczuk, 6 lat Publiczna Szkoła Podstawowa w Szpikołosach – nauczyciel Barbara Czupryńska

 

Katarzyna Rodak, 5 lat Miejskie Przedszkole Nr 2 w Hrubieszowie

– opiekun Krystyna Zosik

           

Róża Puchalska, 6 lat Miejskie Przedszkole Nr 2 w Hrubieszowie – opiekun Maria Kurzydłowska

 

Milena Szumiata, 6 lat Miejskie Przedszkole Nr 3 w Hrubieszowie

-opiekun Ewa Ciężka i Lucyna Tocha

 

           

Oliwia Borawska, 5 lat Szkoła Podstawowa w Trzeszczanach- nauczyciel Aneta Ziółkowska

           

           

Emilia Jarosz, Klasa „0”         Publiczna Szkoła Podstawowa w Malicach- nauczyciel Aneta Kędzierawska

 

Aleksandra Omelczuk, Klasa „0” Publiczna Szkoła Podstawowa w Malicach-  nauczyciel Aneta Kędzierawska

           

                       

Bartosz Jakubiak, Klasa „0” Publiczna Szkoła Podstawowa w Malicach

– nauczyciel Aneta Kędzierawska

           

 

GRUPA II – KLASY I – III

 

NAGRODY

 

Mateusz Młynarczuk, 8 lat Publiczna Szkoła Podstawowa w Koble

 – nauczyciel Wacława Chomik

           

Malwina Kryszczuk, (SP) Klasa „I b” Zespół Szkół Miejskich Nr 3 w Hrubieszowie – nauczyciel Dorota Wawrzyniuk

             

Wiktoria Buczko, 9 lat Zespół Szkół Miejskich Nr 3 w Hrubieszowie

 – nauczyciel Magdalena Płonkowska

             

Damian Skiba, 9 lat Koło Plastyczne – Hrubieszowski Dom Kultury

– instruktor Andrzej Marut

 

Michał Suchecki, 7 lat Koło Plastyczne – Hrubieszowski Dom Kultury      – instruktor Andrzej Marut

 

Wiktoria Walaś, 9 lat Szkoła Podstawowa w Nieledwi

– nauczyciel Maria Ciesielczuk

 

 

WYRÓŻNIENIA

 

Gabrysia Kiryluk, 8 lat Zespół Szkół w Werbkowicach

 – nauczyciel Maria Kamińska

 

Maciej Romański, 9 lat Zespół Szkół w Werbkowicach – nauczyciel Bożena Oleszczuk

           

Honorata Dobrowolska, (SP) Klasa „IIb” Zespół Szkół Miejskich Nr 3 w Hrubieszowie – nauczyciel Alicja Ryszkowska

           

Marianna Soja, (SP) Klasa „I b” Zespół Szkół Miejskich Nr 3 w Hrubieszowie – nauczyciel Alicja Ryszkowska

 

Szymon Migas, (SP) Klasa „I b” Zespół Szkół Miejskich Nr 3 w

Hrubieszowie – nauczyciel Alicja Ryszkowska

 

Julia Ptak, 7 lat Koło Plastyczne – Hrubieszowski Dom Kultury

– instruktor Andrzej Marut

 

Przemek Smolej, 7 lat  „Malunki” – Hrubieszowski Dom Kultury

– instruktor Ewa Watras

           

Oliwia Juźwiak, 7 lat  „ Malunki” – Hrubieszowski Dom Kultury

 – instruktor Ewa Watras

           

Łukasz Ziółkowski, 7 lat Szkoła Podstawowa w Nieledwi – nauczyciel

           

Martyna Kania, 9 lat Szkoła Podstawowa w Strzyżowie – nauczyciel Anna Nowosad

           

 

Oliwia Ciucka, Klasa „III” Publiczna Szkoła Podstawowa w Malicach- nauczyciel Aneta Kędzierawska

           

 

GRUPA III – KLASY IV-VI

 

NAGRODY

 

Paulina Malon, 11 lat Zespół Szkół Miejskich Nr 3 w Hrubieszowie – nauczyciel Aneta Franke

           

Patrycja Lisowska, 11 lat Szkoła Podstawowa w Dołhobyczowie – nauczyciel Anna Struzik – Nikodem

           

Weronika Krosman, 12 lat Zespół Szkół w Werbkowicach – nauczyciel Maryla Sułkowska

           

Justyna Dąbrowska, 10 lat Koło Plastyczne – Hrubieszowski Dom Kultury- instruktor Andrzej Marut

           

Amelia Bilik, 10 lat„Warsztaty Plastyczne” – Hrubieszowski Dom Kultury- instruktor Ewa Watras

           

Agata Gnieciak, (SP) Klasa „Vb” Zespół Szkół Miejskich Nr 2 w Hrubieszowie – nauczyciel Bogusława Hrycaj

 

WYRÓŻNIENIA

 

 

Justyna Opalińska, 10 lat       Szkoła Podstawowa w Dołhobyczowie- nauczyciel Anna Struzik-Nikodem

 

Anita Prus, Klasa „VI” Szkoła Podstawowa w Sahryniu- nauczyciel Danuta Butryn

           

Karolina Suchecka, (SP) Klasa „IV” Zespół Szkół Miejskich Nr 2 w Hrubieszowie – nauczyciel Bogusława Hrycaj  

 

Oliwia Ciesielczuk, 11 lat      Zespół Szkół Miejskich Nr 3 w Hrubieszowie

– nauczyciel Aneta Franke

 

Julia Kaniowska, 11 lat Zespół Szkół Miejskich Nr 3 w Hrubieszowie

– nauczyciel Aneta Franke

           

Agata Łaba, 11 lat Zespół Szkół Miejskich Nr 3 w Hrubieszowie

– nauczyciel Aneta Franke

 

Magda Marciniak, 9 lat Zespół Szkół w Werbkowicach

 – nauczyciel Maryla Sułkowska

 

Patrycja Młynarczuk, 12 lat Publiczna Szkoła Podstawowa w Koble

– nauczyciel Elżbieta Chmarzyńska

           

           

 

GRUPA IV – GIMNAZJA

 

NAGRODY

 

 

Monika Mazur, (Gim.) Klasa „II” Zespół Szkół w Sahryniu

– nauczyciel Danuta Butryn

 

Paulina Woźnica, (Gim.) Klasa „I” Zespół Szkół  Nr 2 w Hrubieszowie

– nauczyciel Anna Jańczuk

 

Agnieszka Naworol, 14 lat- Zespół Szkół Miejskich Nr 1 w Hrubieszowie

                                                                        – nauczyciel Ewa Watras

           

Justyna Smal, 14 lat- Zespół Szkół Miejskich Nr 1 w Hrubieszowie

                                                             – nauczyciel Ewa Watras

           

WYRÓŻNIENIA

 

Katarzyna Stecko, 13 lat Zespół Szkół w Kryłowie – Gimnazjum

– nauczyciel Beata Nagadowska

           

Patrycja Tabuła, (Gim.) Klasa „IIa” Zespół Szkół  Nr 2 w Hrubieszowie – nauczyciel Anna Jańczuk

           

Marcelina Bobczuk, (Gim.) Klasa „IId” Zespół Szkół Nr 2

w Hrubieszowie – nauczyciel Anna Jańczuk

           

Karolina Wdowiak, (Gim.) Klasa „III”Zespół Szkół w Sahryniu – nauczyciel Danuta Butryn

 

Anna Białonoga, Klasa „II ” Powiatowy Zespół Placówek Szkolno

– Wychowawczych w Hrubieszowie – nauczyciel Elżbieta Ziarko i Dorota Białonoga

           

Judyta Konopka, Klasa „PDP” Powiatowy Zespół Placówek Szkolno

 – Wychowawczych w Hrubieszowie – nauczyciel Dorota Białonoga

           

Ogółem przyznano 22  nagrody i 34 wyróżnienia

 

Komisja konkursowa dziękuje wszystkim za udział w konkursie, składając jednocześnie gratulacje laureatom i opiekunom za zdobyte nagrody 

i wyróżnienia życząc dalszych sukcesów artystycznych.

 

Nagrody ufundowali:

Urząd Miasta w Hrubieszowie, Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie

i Hrubieszowski Dom Kultury.

 

 

 

Spotkanie z laureatami 11 stycznia 2013r. o godzinie 11.00 w Hrubieszowskim Domu Kultury.

Serdecznie zapraszamy.