Koordynator – skuteczny lider II

Biłgoraj – Chełm

Reklamy

Fundacja Aktywności Obywatelskiej informuje, że w dniu 1 marca br. rozpoczęła rekrutację Uczestniczek i Uczestników do projektu „Koordynator – skuteczny lider II” – miejsca zajęć: BIŁGORAJ i CHEŁM.

***

Celem projektu jest podwyższenie kwalifikacji i umiejętności zawodowych kierowniczek i kierowników projektów z terenu woj. lubelskiego w zakresie zarządzania projektami społecznymi.

Do udziału w projekcie zapraszamy kobiety i mężczyzn:
* zamieszkałe/ych lub pracujące/ych na terenie Lubelszczyzny
* pracujące/ych w oparciu o umowę o pracę, powołania, wyboru, mianowania, spółdzielczą umowę o pracę, umowę o dzieło lub umowę zlecenie
* powyżej 18 roku życia
* zajmujące/ych się realizacją projektów społecznych
* zainteresowane/ych podwyższeniem swoich kwalifikacji

Priorytetowo traktowane będą kobiety, uczestnicy/uczestniczki z terenów wiejskich i małych miast oraz powyżej 50 roku życia.

W ramach projektu oferujemy 96 godzin bezpłatnego szkolenia pt. Akademia zarządzania projektami społecznymi (kierowanie projektami społecznymi-aspekty prawne i finansowe prowadzenia projektu, sprawozdawczość, monitoring i ewaluacja- komunikacja interpersonalna, rozwój zawodowy, zarządzanie czasem, techniki radzenia sobie ze stresem, zarządzanie zasobami ludzkimi w projekcie). Zajęcia odbywać się będą w 15-osobowych grupach.

W ramach projektu przewidzianych jest 12 grup szkoleniowych – łącznie przeszkolonych zostanie 180 kobiet i mężczyzn.

Planowane miejsca szkoleń: Lublin, Biała Podlaska, Zamość, Biłgoraj, Chełm, Parczew, Łuków, Janów Lubelski, Puławy.

REGULAMIN REKRUTACJI, planowany harmonogram szkoleń oraz FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY ZNAJDUJĄ SIĘ NA STRONIE www.fao.org.pl »

Nie czekaj! Zgłoś sie już DZIŚ!!!

Fundacja Aktywności Obywatelskiej

Projekt „Koordynator – skuteczny lider II” współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2010