Korona dla Magdy

1 sierpnia w klubie VIVA odbyły się wybory Miss Lata Zamojszczyzny 2008. Kandydatki zaprezentowały się w koszulkach Unii Hrubieszów, w strojach biznesowych, sukniach ślubnych, kostiumach kąpielowych oraz sukniach wieczorowych.

Reklamy

Miano najpiękniejszej i tytuł Miss Lata otrzymała osiemnastoletnia Magdalena Suproń z Hrubieszowa, uczennica Technikum Agrobiznesu. Madzia otrzymała główną nagrodę pieniężną od Mariusza Pietryny właściciela klubu VIVA, kosz słodyczy, kosmetyki na bazie aloesu od firmy Forever Living Prodax oraz kosmetyki od Oriflame.

I v-ce Miss Lata Zamojszczyzny została siedemnastoletnia Kinga Suchowierzch, uczennica Zespołu Szkół nr 2 w Tomaszowie Lubelskim. W nagrodę otrzymała odtwarzacz DVD od firmy LIBERO – WOJCIECH LISOWSKI oddział w Hrubieszowie, kosz słodyczy, oraz zegarek i kosmetyki od firmy Oriflame.

II v-ce Miss Lata została dziewiętnastoletnia Jolanta Chyrchała z Zawalowa, uczennica Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Zamościu. Jola otrzymała nagrodę pieniężną od Janusza Gawrona oraz zegarek i kosmetyki Oriflame.

Każda kandydatka otrzymała kwiaty od oraz upominkowe kosmetyki. Kto nie oglądał kandydatek, będzie miał jeszcze jedną okazję zobaczyć dziewczyny w wyborach Miss Kresów 31 sierpnia na obiektach Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, podczas festynu, który organizuje Pub Colltura.

zdjęcia >>