Koszulki sportowe z nadrukiem – gdzie je wykonać?

Koszulki sportowe z nadrukiem są jednym z podstawowych elementów wyposażenia większości drużyn sportowych. Noszą je siatkarze, piłkarze, koszykarze – dzieci, młodzież i dorośli. Każdy zespół przy wyborze oficjalnych strojów musi zdecydować, gdzie chce wykonać koszulki sportowe z nadrukiem i z jakiej techniki najlepiej jest skorzystać. Sprawdź, jak zrobić to najlepiej!

Reklamy

Koszulki sportowe z nadrukiem – do czego są potrzebne?

Każda drużyna, która chce wziąć udział w oficjalnych zawodach musi mieć nie tylko spójne kolorystycznie stroje, ale i koszulki sportowe z nadrukiem z numerem zawodnika i nazwą zespołu. Nadruk na koszulkach musi być widoczny dla sędziów, zawodników i publiczności. Bardzo ważne jest wykonanie go prawidłową techniką, taką dzięki której zespół będzie cieszył się wysokiej jakości, trwałą sportową personalizacją przez długi czas. Na rynku jest wiele różnych form nadruków na dzianinach sportowych. Jedną z częściej wybieranych jest sublimacja. Czym się charakteryzuje?

Sublimacja a sportowe koszulki z nadrukiem

Sublimacja to technika, która uchodzi za jedną z trwalszych. Nadruk sublimacyjny nie odkleja się i nie pęka. Przebieg nadrukowania projektu metodą sublimacji jest złożony. Specjalne maszyny nanoszą wzór za pomocą wysokich temperatur i trwałych tuszy, które nie są naklejane, lecz wtapiane bezpośrednio we włókna dzianiny. Efektem jest nieodklejający się projekt, który nie wykruszy się i nie zniszczy pod wpływem rozciągania. Taką metodą można wykorzystać na dzianinach poliestrowych. Koszulki sportowe z nadrukiem sublimowanym są trwałe, estetyczne i praktyczne. Co więcej, sublimacja w zasadzie nie ogranicza w zakresie nanoszenia kolorów na dzianinę. Dzięki temu możliwa jest realizacja nadrukowania barwnych logotypów.

Reklamy

Koszulki sportowe z nadrukiem – gdzie je wykonać?

Jeśli Twoja drużyna szuka sposobu na realizację zamówienia na koszulki sportowe z nadrukiem dla całego lub części zespołu, najlepiej jest skorzystać z bezpośredniej oferty producenta. Taki wybór jest związany zazwyczaj z niższą ceną, a nawet bezpłatna usługa personalizacji.

Jeśli interesują Cię koszulki sportowe z nadrukiem – sprawdź, jak dokładnie prezentuję się nadruki wykonane techniką sublimacji. W internecie znajdziesz wiele ciekawych przykładów. Jeśli chodzi o same koszulki – sprawdź oferty lokalnych producentów, z pewnością szybko znajdziesz model idealnie oddający ducha walki Twojej drużyny!

­

(tekst i fot. mat. partnera)