Królewna Śnieżka w wykonaniu pracowników HDK i nie tylko!

Pamiętacie jeszcze „Królewnę na ziarnku grochu” w naszym wykonaniu? Jeżeli tak to super!Jeżeli nie to też super, bo teraz mamy dla Was coś jeszcze lepszego!

Reklamy

 

Tym razem porzucamy wygodne „miejskie życie” w królestwie i idziemy do lasu.

A w lesie… Czeka na Was królewna (dosyć nietypowa), kilku krasnoludków (nie mniej nietypowych), książę (niedowidzi, niedosłyszy, ale nie było innego chętnego) i prawdziwe żywe lustro (może trochę za bardzo pyskate, jak na lustro oczywiście). Będzie też królowa – prawdziwa, zła i podła!

Reklamy

Prawdopodobnie jedyną normalną postacią w tej bajce będzie reżyser – ale to ocenicie sami, jeżeli tylko przyjdziecie do Hrubieszowskiego Domu Kultury 8 maja 2018 roku na nasze przedstawienie.

Co to za bajka?

„Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” oczywiście!!!

Teatr zupełnie nieprofesjonalny w wykonaniu pracowników HDK i naszych dobrych przyjaciół (w zasadzie to tylko oni nadają się na scenę).

Obsada:

Ewa Watras, Joanna Błaszczak, Barbara Smal, Zofia Wojtiuk, Andrzej Marut, Krzysztof Gumiela, Waldemara Sitek, Magdalena Bień, Krzysztof Zawisza, Jolanta Głowacz, Katarzyna Partyka oraz Kamil Brzozowski i Agata Skorupska (dobre duszki HDKu).

Scenariusz i reżyseria na podstawie baśni braci Grimm – Jolanta Głowacz.

Światło i dźwięk – Bartłomiej Misztal.

Jakieś pytania?

Jola Głowacz wie wszystko!

Najlepiej do niej zadzwonić, bo reszta obsady nie jest zorientowana. Jola będzie odbierać telefony, jak już wyjdzie z lasu.

Aaaa… Jak chcecie nas odwiedzić w Hrubieszowskim Domu Kultury 8 maja 2018 r. o 9:00 lub 12:00, to warto zgłosić to wcześniej do sekretariatu. Pani Dorota Hubińska-Połeć wszystko zanotuje, bo my ogólnie nie ogarniamy. Przedsprzedaż biletów (7 zł.) od 25 kwietnia 2018 r. w sekretariacie HDK tel. 84 696 26 15.

To co? Do zobaczenia!

 

***

 

Jak nie chce Wam się czytać tego wszystkiego, to mamy skróconą wersję:

„Królewna Śnieżka” – w wykonaniu pracowników HDK i nie tylko!

8 maja 2018 godz. 9:00 i 12:00.

Cena biletu 7 zł.

Hrubieszowski Dom Kultury.

Przedsprzedaż biletów od 25 kwietnia 2018r. w godz. 8:00 – 15:00.Sekretariat HDK Dorota Hubińska-Połeć 84 696 26 15.