Ks. Marian Wyrwa odchodzi – podziękowania od Raiders Hrubieszów

Sobotni Turniej Oldbojów, który odbył sie 8 lipca 2017 r. Na boisku HOSiR, był dla naszej drużyny szczególną okazją do pożegnania ks. wikarego Mariana Wyrwy z Parafii Św. Mikołaja w Hrubieszowie, który od początku swojej posługi w naszym mieście, w wolnym czasie jako zawodnik wspomagał drużynę podczas turniejów oraz meczów charytatywnych.

Reklamy

 

Podziękowania od Raiders Hrubieszów

Sobotni Turniej Oldbojów, który odbył sie 8 lipca 2017 r. Na boisku HOSiR, był dla naszej drużyny szczególną okazją do pożegnania ks. wikarego Mariana Wyrwy z Parafii Św. Mikołaja w Hrubieszowie, który od początku swojej posługi w naszym mieście, w wolnym czasie jako zawodnik wspomagał drużynę podczas turniejów oraz meczów charytatywnych.

Dziękujemy za poświęcony nam czas, serce, dobre słowo, zapał i przede wszystkim zdrowie.

Mamy nadzieję, że jeszcze wrócisz do Naszej Parafii, ale już jako Proboszcz. Zapewniam, że będziesz bardzo oczekiwany przez wszystkich mieszkańców.

Życzymy Wszystkiego Najlepszego na ten kolejny etap życia.

Szczęść Boże!


Ks. mgr Marian Wyrwa, dotychczasowy wikariusz Parafii PW. Św. Mikołaja w Hrubieszowie z dniem 16 sierpnia 2017 r. Został mianowany wikariuszem Parafii PW. Karola Boromeusza w Lubaczowie.