Którą salę weselną w okolicach Bydgoszczy warto wybrać?

Zorganizowanie udanego wesela w okolicach Bydgoszczy nie musi być trudne, jeśli młoda para znajdzie dobrze wyposażoną salę w dogodnej lokalizacji. Ślub to wyjątkowy moment w życiu każdego człowieka, dlatego to ważne, aby sala znajdowała się w zadbanym budynku otoczonym piękną zielenią. Takie miejsce powinno mieć odpowiedni prestiż i musi też być urządzone w stylu, który podkreśli doniosłość tego wydarzenia. A którą salę weselną w okolicach Bydgoszczy warto wybrać?

Reklamy

1. Co brać pod uwagę wybierając salę weselną?

Organizując wesele, trzeba znaleźć salę, która spełni oczekiwania młodej pary i zaproszonych gości. Lokal powinien być przestronny, by umożliwić dowolną aranżację wnętrza. Ważna będzie również lokalizacja i dojazd oraz wygodny parking. Dużym udogodnieniem dla gości przyjeżdżających z daleka jest możliwość zarezerwowania noclegu w tym samym budynku. Sala na wesele Bydgoszcz to miejsce, w którym uczestnicy wesela powinni czuć się komfortowo przez cały czas trwania zabawy. Dlatego warto wybrać lokal klimatyzowany, dobrze oświetlony, z wydzielonym parkietem i odpowiednią ilością toalet dla gości.

 2. Sala weselna w pałacu z historią

Ciekawą alternatywą dla tradycyjnych sal weselnych może być zorganizowanie ślubu w zabytkowym pałacu, ponieważ takie miejsca posiadają swoją własną unikalną historię. W okolicy Bydgoszczy znajduje się na przykład Hanza Pałac, który został wybudowany w 1829 roku przez Gustawa Theodora Maerckera na zgliszczach położonego niegdyś w tym miejscu dworu. Ten przepiękny murowany budynek jest otoczony malowniczym parkiem, gdzie można podziwiać takie atrakcje jak:

Reklamy

­

  • liczne okazy starodrzewu
  • stawy połączone urokliwymi kanałami
  • stylowe mostki
  • grotę z koralowca
  • wzgórze widokowe

Hanza Pałac został niedawno kompleksowo wyremontowany i obecnie pełni funkcję hotelu, a w jego wnętrzu znajduje się nowoczesna i doskonale wyposażona sala bankietowa Bydgoszcz.

3. Hanza Pałac to nie tylko sala, ale również baza noclegowa

Hanza Pałac to bardzo ciekawa opcja, dla osób, które planują zorganizować wesele. W hotelu można zarezerwować komfortowe noclegi dla gości, wykupić pakiet SPA dla młodej pary lub skorzystać z ciekawych atrakcji dla dzieci. Menu jest indywidualnie ustalane z młodą parą, a sala może zostać dowolnie udekorowana i oświetlona. W ofercie znajduje się również menu dla wegetarian, wegan oraz atrakcyjne propozycje dla najmłodszych. Więcej informacji o możliwości zorganizowania wesela w obiekcie Hanza Pałac można znaleźć na stronie internetowej https://hanzapalac.pl/

Salę weselną trzeba zarezerwować z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym, aby zyskać pewność, że będzie dostępna w wybranym terminie. Eleganckie i zadbane wnętrze sprawi, że impreza będzie wyjątkowo udana, a w jej trakcie powstanie wiele pięknych zdjęć, które wspaniale upamiętnią tę chwilę. Podczas wesela warto również zorganizować sesję fotograficzną dla wszystkich gości w okolicznym parku. Będzie to świetna okazja, by dwie rodziny bliżej się poznały i nawiązały ze sobą przyjazne relacje.


tekst i fot. mat. partnera