Kuchenne Rewolucje w Magistracie. Dziś emisja odcinka z Hrubieszowa.

Już dziś, o 21.30 na TVN, będziemy mogli zobaczyć odcinek programu „Kuchenne Rewolucje” z restauracją „Magistrat”. Wizyta Magdy Gessler w Hrubieszowie wzbudziła wiele spekulacji i kontrowersji. Poniżej publikujemy kilka z bardzo wielu komentarzy na ten temat czytelników portalu LubieHrubie.

Reklamy

 

Takie zachowanie nie jest na poziomie gwiazdy tylko może raczej pseudo-gwiazdy. A czy tak naprawdę Pani Magda chciała pomóc czy może tylko wylansować swoją osobę tak jak robi to do tej pory…po co ten cyrk…celebrytka i takie zachowanie to wstyd dla TVN.

 autor: hru.

 

Chciałam pogratulować właścicielce Magistratu odwagi, nikt inny z Hrubieszowa nie odważył się zgłosić do takiego programu. Jeśli chodzi o personel to nie rozumiem narzekania bo według mnie obsługa jest OK. Odwiedziłam ten lokal kilka razy, pierwszy raz jakieś półtora roku temu i rzeczywiście jedzenie było takie sobie. Na wakacjach zostałam mile zaskoczona ponieważ poszłam tam na obiad i poczułam duża różnice. Jedzenie było znacznie lepsze, miało konkretny smak. Zapytałam kelnerki czy wprowadzili jakieś zmiany i okazało się że jest inny właściciel. Polecam obiady oraz pizze smaczne. Co prawda pizza to nie jest typowa włoska pizza bo takiej nigdzie w Hrubieszowie nie zjemy ale w porównaniu z innymi jest smaczna(…)

 autor:  IGNASIK

 

Trzy niezaprzeczalne fakty: 1) zachowanie celebrytki, jeżeli to prawda karygodne – i wezwałbym w tej sytuacji Policję – zniszczenie mienia, może by się czegoś nauczyła. 2) za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o prawie 150 km/h powinni jej kierowcy zabrać prawo jazdy za szczególne zagrożenie w ruchu drogowym, a jej ignorancja i tej całej ekipy świadczy tylko jakimi są ludźmi i 3) zapracowała chyba sobie restauracja sama na taka opinię – w tym biznesie pracuje się latami z dnia na dzień na pozytywny odbiór i stałych klientów jak np. Przemek Gniecki

autor: małolat

 

Nie wiem po co restauracje zapraszaja taką chorą osobe ktora zamiast pomaga to pogarsza sytuację. Skoro ona jest taka dobra to dlaczego jej restauracje zamkneli po 2 miesiącach ? Bo dawali takie dobre jedzenie ze nikt nie chciał tam chodzić a do tego wszystko drogie. Myślę ze powinni ją do sądu podać i kazać przed TV przeprosic i odkupic zniszczone mienie. Pozdro dla tej Chorej…::)

 autor: YAMAHA

 

A ja myślę, że Pani Magda chyba trochę przesadza z tym swoim temperamentem, rzucaniem mięsem, talerzami itp. Ogladam program prowadzony przez Gordona Ramsey’a i nie ma takich akcji jakie robi Pani Magda. Jeżeli trzeba to oczywiście postawi wszystkich do pionu ale jakoś tak…konstruktywnie ? A u Pani Gessler krytyka sprowadza się do zwyzywania wszystkich od brudasów i idiotów i tak na prawdę pozostawienie ich samym sobie samym. Ciekawe czy zanim Pani Magda przyjechała drugi raz do Magistratu pomagała jakoś załodze ? Czy można się z Nią skontaktować mailowo lub telefonicznie w razie jakiegoś problemu ? Jak się obiecuje pomoc to trzeba obietnicy dotrzymać a nie po wyłączeniu kamer wystawiać ludzi do wiatru i przy najbliższej nadarzającej się okazji (tu: rewizyta) wywracać stoły i wykrzykiwać, że ktoś truje ludzi.

autor: majka

Jak znając życie to Magdy Gessler zostanie w programie TV upiększona jako najlepsza kucharka i menadżerka w Polsce a może i w Europie,Nie zostanie pokazane jej naganne zachowanie, przecież ma jeszcze dużo restauracji, żeby wyładować swoją agresję. Zobaczymy niebawem program wówczas będziemy mogli skomentować jak było w rzeczywistości a jak zostało ukazane od strony kamer. Dla mnie program Kuchenne rewolucje może nie istnieć i powinien zejść z ekranów TV.

 autor: laki

 

 A jak będzie naprawdę – zobaczymy dziś o 21.30 w TVN.