Kupujemy sprzęt komputerowy do firmy

Sprawny sprzęt komputerowy to podstawowe narzędzie pracy większości pracowników. Jeśli jest on mało wydajny, spada również efektywność pracy. Osoby które dostają narzędzia wysokiej jakości, pracują znacznie lepiej, zwiększając swoje zaangażowanie. Inwestując w nowy sprzęt komputerowy warto przyjrzeć się szczególnie dwóm seriom komputerów marki Dell – Vostro i Latitude, czyli laptopom przeznaczonym dla klientów biznesowych.

Reklamy

 

LAPTOP DELL LATITUDE 3490 – nic dodać, nic ująć

Dell Latitude 3490 wyposażony jest w 16 GB pamięci RAM DDR4 z możliwością zwiększenia jej do 32 GB, procesor i7-8550U o taktowaniu maksymalnym 4 GHz, 8 MB pamięci podręcznej CACHE, 512 GB dysku twardego SSD z pamięcią FLASH i kartę graficzną AMD Radeon 530. Wszystkie te podzespoły mieszczą się w niewielkiej, lekkiej i smukłej obudowie o rozmiarze 14 cali, dzięki czemu komputer jest bardzo wygodny i poręczny podczas transportu. Obudowy serii LATITUDE wykonane są z wysokiej jakości materiałów odpornych na wstrząsy i drgania, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie dla laptopa oraz przechowywanych w nim danych podczas transportu.

DELL VOSTRO 5568, czyli szybkość i wydajność

Pracownicy którzy mają w rękach narzędzia wysokiej jakości, są w stanie pracować o wiele bardziej efektywnie. Nie ma chyba nic bardziej spowalniającego pracę niż ciężki, mało poręczny laptop, który w dodatku działa z prędkością żółwia. Warto więc wybierać modele lekkie, ergonomiczne, o dobrych parametrach. Taki właśnie jest Dell Vostro 5468. Ten laptop wyposażono w mocny procesor i5-7200U, który spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Posiada również 8 GB pamięci RAM DDR4 o częstotliwości 2400 MHz oraz dwa dyski twarde – 256 GB SSD i 1 TB HDD. Dell Vostro ma również bardzo wydajną kartę graficzną NVIDIA GeForce 940MX o pamięci własnej 2 GB. Będzie to niewątpliwym atutem podczas prezentacji z wykorzystaniem filmów w jakości HD.

Jeśli rozważamy zakup nowego sprzętu do swojej firmy, warto zapoznać się ze szczegółową specyfikacją zarówno powyższych, jak i innych modeli serii Dell Vostro i Dell Latitude, które dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach na stronie sklepu internetowego Gigam.pl.

 

(tekst i fot. mat. sponsora)