Kurs spawania Oświata Lingwista

Lubelska placówka edukacyjna Oświata Lingwista przygotowała w swojej ofercie profesjonalny kurs spawacza. W jego trakcie kandydaci mogą nabyć uprawnienia spawalnicze. Kurs dedykowany jest zarówno osobom pracującym w zawodzie i chcącym zwiększyć swoje kompetencje, jak i osobom, które planują przebranżowienie się lub szukają dla siebie zawodu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną Oświata Lingwista.

Jak wygląda kurs przygotowany przez Oświata Lingwista?

Kurs spawania odbywa się w formie stacjonarnej. Zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne odbywają się w Lublinie i prowadzone są przez z przygotowaniem pedagogicznym i zawodowym. W ofercie Oświata Lingwista zainteresowani znajdą kursy spawania na różne specjalności. Wymiar godzinowy jednego kursu to 100 godzin. W tym zawiera się 30 godzin zajęć teoretycznych oraz 70 godzin praktycznych. Po zaliczeniu godzin dydaktycznych kandydat może podejść do egzaminu. Ten przeprowadzany jest zgodnie z polską i europejską normą PN-EN ISO 9606-1. Zdanie egzaminu z wynikiem pozytywnym skutkuje oficjalnym nabyciem uprawnień spawalniczych, które respektowane są w Polsce i w krajach Unii Europejskiej. Po zdaniu egzaminu absolwent otrzymuje polsko-angielskie świadectwo kwalifikacyjne honorowane w całej UE i w Wielkiej Brytanii, a także książeczkę spawacza.

W ofercie Oświata Lingwista znajdują się kursy spawalnicze na takie metody jak:

  • 311 (spawanie gazowe);
  • 111 (spawanie elektryczne MMA);
  • 135 (w osłonie CO2, MAG);
  • 131 (w osłonie argonu, MIG);
  • 141 (w osłonie argonu, TIG).

Dla kogo jest ta oferta?

Oferta skierowana jest do osób, które chcą nabyć specjalistyczne umiejętności i uprawnienia spawalnicze. Kandydat musi mieć ukończone 18 lat, a także posiadać wykształcenie minimum podstawowe. Ponadto w trakcie rekrutacji wymagane jest przedłożenie zaświadczenia od lekarza medycyny pracy, które potwierdza zdolność kandydata do uczestnictwa w kursie lub wykonywania danego zawodu. Każda zainteresowana osoba w ramach jednego kursu może nabyć uprawnienia jednocześnie na dwie metody spawalnicze. Kursy zawodowe przygotowane przez Oświata Lingwista są zarówno dla osób pracujących w zawodzie, chcących się przebranżowić, jak i szukających pierwszego zatrudnienia.

Dlaczego warto ukończyć kurs spawania?

Obecnie umiejętności spawalnicze są bardzo cenione na rynku. W wielu sektorach w Polsce i za granicą poszukiwani są wysokiej jakości specjaliści. Nabycie uprawnień w poszczególnych metodach to krok ku temu, aby zdobyć satysfakcjonujące zatrudnienie i cenne doświadczenia. Wraz z upływem kolejnych lat w branży, zarobki spawaczy systematycznie rosną. Ich umiejętności wyceniane są wysoko, dlatego warto zdecydować się na ukończenie kursu spawacza.

Zapraszamy do zapisów na kurs zawodowy w Oświata Lingwista

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursu spawania dostępną w Oświata Lingwista. To ceniona placówka edukacyjna, która od lat kształci prawdziwych fachowców. Kursy zawodowe prowadzone są na wysokim poziomie merytorycznym i praktycznym przez osoby, które doskonale znają specyfikę danego sektora. Zapisu można dokonać w bezpośrednim kontakcie z przedstawicielem szkoły.

­

tekst i fot. mat. partnera