Ładuj indukcyjnie i trzymaj swój telefon najmocniej jak to możliwe!

Telefony komórkowe są dzisiaj wręcz nieodłącznymi towarzyszami naszego dnia. Bogactwo aplikacji i funkcjonalności oferowane przez smartfony czyni naszą codzienność znacznie prostszą niż kiedyś. Niestety, akumulatory tych urządzeń bardzo szybko tracą moc, a nie zawsze mamy pod ręką ładowarkę lub powerbank, by podłączyć je do zasilania. Jest to problemem zwłaszcza, gdy prowadzimy samochód i nie możemy odwrócić wzroku od drogi a potrzebujemy dostępu do smartfona, by móc skorzystać z aplikacji takich jak Yanosik czy nawigacja satelitarna.

 

Z myślą o tym problemie powstały trzy uchwyty samochodowe marki Xblitz – Xblitz G750 PRO, Xblitz G850 PRO oraz Xblitz G950 PRO. Wszystkie trzy modele są wyposażone w funkcję ładowania indukcyjnego, dzięki której musisz tylko umieścić telefon w uchwycie, by zaczął się automatycznie i wygodnie ładować. Oczywiście, twój smartfon musi również wspierać bezprzewodowe ładowanie w standardzie QI, byś mógł skorzystać z tej opcji. Wszystkie trzy modele uchwytów samochodowych posiadają także czujnik zbliżeniowy, dzięki któremu możesz bezpiecznie umieścić w nich swój smartfon jedną ręką, nie odrywając uwagi od drogi. Po zbliżeniu telefonu do czujnika, skrzydełka zaciskowe uchwytu automatycznie zacieśnią się na nim.

Każdy z trzech przedstawionych modeli uchwytów samochodowych posiada w zestawie klips mocujący, dzięki któremu można zainstalować je na kratce nawiewu samochodu, oraz w ramię z przyssawką, które pozwala na montaż uchwytu na płaskiej powierzchni, takiej jak przednia szyba pojazdu lub jego deska rozdzielcza. Ramię z przyssawką uchwytu samochodowego Xblitz G750 PRO jest stworzone w systemie 2-punktowej regulacji, dzięki czemu jego długość może być dostosowana do twoich potrzeb. Jeśli zaś chodzi o uchwyty samochodowe Xblitz G850 PRO i Xblitz G950 PRO, ich ramiona mają 1 punkt regulacji, który pozwala dostosować nachylenie uchwytu. Jest to rozwiązanie idealne, jeśli chcesz umieścić swoje urządzenie mobilne na poziomie twoich oczu, by mieć łatwy dostęp do takich aplikacji jak nawigacja satelitarna.

Modele uchwytów samochodowych Xblitz G750 PRO oraz Xblitz G850 PRO są przystosowane do zwykłych smartfonów, które mieszczą się w kieszeni twoich spodni. Xblitz G950 PRO stworzono zaś z myślą o właścicielach większych urządzeń. Dzięki dużo szerszemu rozstawowi ramion uchwytu, możesz umieścić w nim tablet lub ułożony poziomo, duży smartfon. Jeśli więc wolisz korzystać z urządzeń, które mają duże ekrany, wciąż możesz cieszyć się ładowaniem indukcyjnym twojego tabletu.

Xblitz G750 PRO, Xblitz G850 PRO oraz Xblitz G950 PRO można nabyć na stronie producenta za odpowiednio: 139 zł, 149 zł oraz 159 zł.

 

(tekst i fot. mat. partnera)