Laureaci konkursu plastycznego na plakat promujący rodzicielstwo zastępcze

Rozstrzygnięto konkurs plastyczny na plakat promujący rodzicielstwo zastępcze, odbywającego się pod patronatem Starosty Hrubieszowskiego.

Reklamy

Informacja o laureatach

Konkursu plastycznego na plakat promujący rodzicielstwo zastępcze

odbywającego się pod patronatem Starosty Hrubieszowskiego

– Pana Józefa Kuropatwy.

 

Informujemy, że na Konkurs plastyczny na plakat promujący rodzicielstwo zastępcze wpłynęło w ustalonym terminie 111 prac plastycznych zgodnych z wymaganiami określonymi w Regulaminie Konkursu:

–        w kategorii klasy I – III szkoły podstawowej – 42 prace,

–        w kategorii klasy IV – VI szkoły podstawowej – 49 prac,

–        w kategorii klasy I – III gimnazjum – 20 prac.

W kategorii klasy I – III szkoły podstawowej jury przyznało nagrody dla Julii Bazan i Oliwii Ciuckiej (Szkoła Podstawowa w Malicach), Patrycji Kwiatkowskiej (Zespół Szkół w Hulczu) oraz Nicoli Sas (Hrubieszowski Dom Kultury).

W kategorii klasy IV – VI szkoły podstawowej jury przyznało nagrody dla Natalii Frąckiewicz (Szkoła Podstawowa w Nieledwii), Diany Makolągwa  (Szkoła Podstawowa w Malicach), Katarzyny Sznura i Pauli Weremczuk (Szkoła Podstawowa w Werbkowicach).

W kategorii klasy I – III gimnazjum jury przyznało nagrody dla Natalii Grabowskiej i Klaudii Ryczko (Gimnazjum w ZSM Nr 2 w Hrubieszowie), Estery Kędzierawskiej (Zespół Szkół w Werbkowicach) i Tomasza Wróblewskiego (Powiatowy Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych w Hrubieszowie).

Ponadto wyróżnienie Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Hrubieszowie uzyskała Dominika Gurgul (Szkoła Podstawowa w Mirczu).

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy laureatów wraz z opiekunami – nauczycielami plastyki, na uroczyste rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród, które odbędzie się dnia 18 czerwca 2013 r. o godzinie 10.00 w Muzeum im. ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie, ul. 3-go Maja 11.

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz ich nauczycielom i opiekunom za zainteresowanie naszym konkursem i włączenie się w ideę promowania rodzicielstwa zastępczego.

 

źródło: PCPR