Laureaci z Trójki

Uczniowie Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie każdego roku licznie i chętnie biorą udział w konkursach przedmiotowych organizowanych pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty. W przygotowanie wkładają wiele wysiłku i energii. Tym bardziej z radością i dumą przyjęliśmy informację o sukcesach naszych uczniów w roku szkolnym 2015/2016.

Reklamy


Szkoła Podstawowa nr 3 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego „Hubala” w Hrubieszowie:

Zaszczytny tytuł laureata wojewódzkiego konkursu z matematyki i zwolnienie z pierwszej części sprawdzianu szóstoklasisty otrzymał: Tomasz Budzyński (kl. VI A) (nauczyciel prowadzący: Joanna Tumiłowicz – Fijołek).

Reklamy

Natomiast finalistami konkursów zostały: Marta Suchodolska (klasa VI b) z języka angielskiego (nauczyciel prowadzący: Dorota Witkowska)

Patrycja Korońska (klasa VI b) z konkursu ortograficznego (nauczyciel prowadzący: Dorota Bożek)

Marta Suchodolska (klasa VI b) z konkursu ortograficznego (nauczyciel prowadzący: Dorota Bożek)

Katarzyna Tokarczuk (klasa VI a) z konkursu ortograficznego (nauczyciel prowadzący: Ewa Sitnik – Pogwizd)

Julianna Pempko (klasa V b) z konkursu ortograficznego (nauczyciel prowadzący: Anna Dzik)

 

Gimnazjum nr 3 im. Jana Pawła II w Hrubieszowie:

Marcin Gąsior, uczeń klasy III a został podwójnym laureatem konkursu z matematyki i fizyki.

Mikołaj Janik, uczeń klasy III b został laureatem konkursu z języka angielskiego.

Zapewnili sobie w ten sposób zwolnienie z części egzaminu gimnazjalnego i maksymalny wynik (100%) z tej części na zaświadczeniu Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej. Kacper Węgor, uczeń klasy III b został finalistą konkursu z języka angielskiego. Chłopcy doskonalili swoje umiejętności pod okiem nauczycieli: z matematyki- Pani Lilli Mystowskiej i Janusza Hołownickiego, z fizyki – Pani Małgorzaty Jasiny, z języka angielskiego – Pani Anity Baranowskiej .

 

Wszystkim Uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w zgłębianiu tajników wiedzy i pogłębianiu swoich zainteresowań! Zachęcamy do pracy uczniów klas młodszych. Mamy nadzieję, że sukcesy kolegów będą dla Was motywacją do działania w przyszłym roku szkolnym.

Dyrekcja Szkoły serdecznie dziękuje wszystkim Nauczycielom za wszelkie wsparcie okazane młodzieży w rozwijaniu jej zainteresowań na różnorodnych zajęciach pozalekcyjnych i kołach zainteresowań. Cieszy fakt, że wysiłek włożony w przygotowanie uczniów do konkursu zaowocowało uzyskaniem wysokich wyników.

 

 

Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie