Laureat z SP nr 1

Hrubieszów

Reklamy

Konrad Pogwizd, uczeń kl. VI c, Szkoły Podstawowej Nr 1 w Hrubieszowie, został laureatem Regionalnego Konkursu Plastycznego „W sieci uzależnień” w kategorii klas IV – VI szkoły podstawowej.

***

Serdecznie gratulujemy!

Organizatorem konkursu była Miejska Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu z Filiami. Celem konkursu było propagowanie profilaktyki uzależnień oraz prezentacja twórczości plastycznej dzieci i młodzieży, będąca swoistym apelem przeciwko uzależnieniom. Uczestnicy konkursu mogli wykonywać prace dowolną techniką.

Uroczyste wręczenie nagród nastąpiło dnia 12.02.2010 r. w siedzibie Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu Filia w Biłgoraju. Zorganizowano wernisaż prac, biorących udział w konkursie, a także konferencję na temat: „Modele wychowania i profilaktyka w działaniach szkoły i kościoła”.

Niestety z powodu złych warunków pogodowych, Konrad nie mógł osobiście uczestniczyć w uroczystym wręczeniu nagród. Dzięki uprzejmości pracowników Biblioteki Pedagogicznej Filia w Hrubieszowie, nagroda została przekazana Konradowi w Hrubieszowie.

Na konkurs przekazano także inne piękne prace uczniów SP nr 1. Oprócz Konrada prace wykonali: Karol Pogwizd z kl. VI c, Corinne Cundari z kl. V a, Pękala Agnieszka z kl. V a, Pękala Anna z kl. IV a, Kozaczuk Weronika z kl. IV a, Chomiak Klaudia z kl. IV a, Markiewicz Kaja z kl. IV a oraz Mołdoch Izabela z kl. VI b.

Opiekunem uczestników konkursu była p. Marta Kuczyńska.

***

Info i foto:
SP nr 1 w Hrubieszowie

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2010