Łódzka Miss Foto z Hrubieszowa

W sobotę, 14 czerwca w Łodzi odbył się finał Miss Polonia Województwa Łódzkiego – 2008, w którym uczestniczyła Hrubieszowianka, obecnie studentka wydziału o stosunkach międzynarodowych Uniwersytetu Łódzkiego – Aneta Muzyczuk.

Reklamy

Aby awansować do tego finału Aneta Muzyczuk, córka Jolanty i Marka brała udział w eliminacjach. Podczas finału wojewódzkiego kandydatki do tytułu Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2008 zaprezentowały się jury i publiczności zgromadzonej w Filharmonii Łódzkiej w siedmiu pokazach. Po czterech występach jury wybrało półfinałową dwunastkę. Po dwóch kolejnych – finałową szóstkę. Po ostatnim pokazie – przyznano tytuły.

Dwudziestotrzyletnia, o wymiarach: 175 cm wzrostu oraz 90 – 60 – 93 Aneta Muzyczuk otrzymała tytuł Miss Foto. Otrzymała również „dziką kartę”, która upoważnia ją do udziału w półfinałach konkursu ogólnopolskiego. W tym roku półfinały i finał Miss Polonia 2008 odbędą się w Teatrze Wielkim w Łodzi.

Aneta Muzyczuk jest absolwentką Szkoły Podstawowej nr 2 w Hrubieszowie i Zespołu Szkół nr 3 w Hrubieszowie.

Anecie, która potwierdziła, że i w Hrubieszowie są piękne i zgrabne dziewczyny, gratulujemy odwagi do wzięcia udziału w konkursie oraz zdobycia wspomnianego tytułu, i jeżeli zdecyduje się na dalsze uczestnictwo – życzymy powodzenia. My będziemy trzymać kciuki.

Tekst: Kolega