Magistrat pozwie Gessler? Restauratorzy szykują pozew zbiorowy

Szum po burzy, jaką w Hrubieszowie rozpętała Magda Gessler, nie cichnie. W mediach lokalnych i ogólnopolskich wypowiada się coraz więcej niezadowolonych restauratorów. Kilkoro z nich szykuje już pozew zbiorowy.

Reklamy

Nie tylko właścicielka hrubieszowskiej restauracji „Magistrat” inaczej wyobrażała sobie udział w programie „Kuchenne Rewolucje”. Również restauratorzy z innych części kraju, otwarcie mówią o tym, że czują się oszukani. Właściciele „zrewolucjonizowanych” restauracji szykują pozew zbiorowy przeciwko producentom programu „Kuchenne Rewolucje”. Wśród nich jest właścicielka hrubieszowskiego „Magistratu”.  

Jeden z pozwów został złożony przez Bielską Kancelarię Adwokacką Zubek Gatner Anweiler, działającej w imieniu właścicieli lokalu „Matalmara”.  Jak podaje katowicki portal „Gazeta.pl” : Adwokat przyznaje, że dzwonią do jego kancelarii właściciele innych lokali, których odwiedziła Magda Gessler. – Na razie przypatrują się sprawie. Nikt nie dołączył się do pozwu – mówi.

Natomiast w sieci wciąż przybywa informacji o nowych restauracjach, którym wizyta Magdy Gessler nie wyszła na dobre. O tym, kto jest tak naprawdę winny całej sytuacji i jaki będzie jej ostateczny finał – zadecyduje sąd. 

 

 

Źródło: Dziennik Wschodni / Gazeta.pl