Maksym – maksymalnie niskie ceny. Zapraszamy do nowego sklepu w Hrubieszowie!

Od soboty 27.01.2018 zapraszamy wszystkich do nowo otworzonego, drugiego już sklepu MAKSYM – maksymalnie niskie ceny w Hrubieszowie przy ul. Ludnej 28 (była księgarnia).

Reklamy

 

27.01.2018 roku odbyło się oficjalne otwarcie nowego sklepu MAKSYM – maksymalnie niskie ceny w Hrubieszowie przy ul. Ludnej 28.

Jest to już druga inwestycja sieci MAKSYM w naszym mieście, zaraz po hurtowni przy ul. Kolejowej 18 (hurtowe zaopatrzenie sklepów).

Właściciele mają bardzo ambitne plany, stworzenia sieci sklepów z najniższymi cenami w miastach – w tym w Hrubieszowie. Tym samym sieć chce aktywnie konkurować z zachodnimi sieciami, jako 100% polska własność.

W trakcie przygotowań jest również otworzenie sklepu w Tomaszowie Lubelskim, Zamościu i Chełmie.

Dość ryzykownym posunięciem właścicieli jest sprzedaż zgodnie z hasłem: „jeśli znajdziesz taki sam produkt u konkurencji, zwrócimy Tobie różnicę”. Tym samym sieć MAKSYM chce być konkurencyjna cenowo, ale również i asortymentowo wobec np. chińskich centrów sprzedaży. 

Szczególne zaproszenie kierowane jest do końca stycznia 2018 roku, przewidziany jest stały rabat w wysokości 10% na zabawki oraz art. kuchenne.

 

***

 

Maksym dla domu dla rodziny!

Hrubieszów, ul. Kolejowa 18 (dawny PBRol), ul. Ludna 28 (była księgarnia).

Godziny otwarcia: 08:00 – 17:00.

 

Zespół MAKSYM

Dla domu i rodziny!

 

Polub nas i obserwuj nasze promocje na FB >>

 

 


 

Zobacz też:

Hrubieszów: MAKSYM dla domu, dla rodziny!

MAKSYM dla domu, dla rodziny! Nowa hurtownia-sklep w Hrubieszowie