Maluch za 1050 zł., kolacja z Burmistrzem za 500. Podsumowanie 24. Finału WOŚP

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy działający przy Hrubieszowskim Domu Kultury składa serdeczne podziękowania mieszkańcom naszego miasta oraz mieszkańcom gminy Trzeszczany i Mircze za czynne włączenie się do działań w ramach XXIV Finału W.O.Ś.P. w dniu 10 stycznia 2016 r.

Reklamy


Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, którzy poświęcili swój czas tworząc „orkiestrową” atmosferę. Kwestowało 62 wolontariuszy.

Najwyższą kwotę do puszki zebrała Sokołowska Paulina – 2127,61zł.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim wykonawcom, którzy wystąpili podczas 6 godzinnego koncertu na sali widowiskowej HDK, a byli to: Teatr Piosenki Młyn, Zespół Jazzozwierz, Kabaret Szara Eminencja, ZPiTZH, grupa taneczna TWERK ,Mikołaj Miścior, Agata Buta, Julita Świeca Anna Urbaniak, Patryk Wilczek i Ewelina Rząsa, Karolina Krawczuk i Kuba Dąbek z zespołem grupa OLL CUPS, Kacper Śliwa, zespół Malibu, 24 na Dobę, SONIC.

Gorące podziękowania ślemy również za wspólną zabawę na placu przed HDK do Joli Głowacz i Małgorzaty Tyrki oraz śnieżnych zumbowiczów z Hrubieszowa i okolic.

Podczas koncertu dużym zainteresowaniem cieszyły się licytacje, co pokazuje kwota uzyskana z licytowanych przedmiotów – 7355 zł. w tym najwyższą cenę uzyskaliśmy z licytacji samochodu osobowego marki fiat 126p podarowanego prze Krzysztofa Drączkowskiego, a wylicytowanego przez Grzegorza Hunkiewicza z firmy Transway za kwotę 1050 zł. Nie mniejszą popularność wzbudziła licytacja kolacji z Burmistrzem miasta Hrubieszowa, którą kwotą 500 zł wygrała pani Justyna Tywoniuk z restauracji Magistrat. Jak również: grafika Alferda Przybysza (850 zł), zestaw kolekcjonerski z muzealnymi kapciami (500 zł), spływ pontonowy rzeką Bug ufundowany przez OSP Hrubieszów (400 zł) i wiele innych.

Duże podziękowania kierujemy dla OSP Hrubieszów i KP Policji w Hrubieszowie  za nadzór nad bezpiecznym przebiegiem kwesty na terenie miasta i pomoc podczas koncertu XXIV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dziękujemy również pani Małgorzacie Ścibor – ordynator oddziału dziecięcego SP ZOZ Hrubieszów za przedstawienie informacji o sprzęcie przekazanym przez orkiestrę na rzecz naszego szpitala i jak ważna jest to pomoc dla małych pacjentów.

 

Sztab WOŚP HDK przesyła również podziękowania dla firm i osób które wspomogły materialnie organizację i przeprowadzenie koncertu i kwesty 24 Finału:

 1. Agencja Artystyczna Bruno
 2. Stanisław Gietka, Piekarnia
 3. Marta Gidzińska Hurtownia Cytrusów
 4. Restauracja Staropolska
 5. Restauracja Magistrat
 6. Kraina Ciast i Tortów Agnieszka Strzelecka
 7. Firma Lumi Foto
 8. Firma Kazan Bus
 9. Firma przewozowa Transway
 10. Salon Metamorfoza
 11. Kayak Trip Marcin Lebiedowicz
 12. Hrubieszowska Telewizja Kablowa
 13. Zespół Muzyczny Strych

 

Osoby Prywatne 

 1. Piotr Sendecki
 2. Tomasz Zając
 3. Antoni Stecko
 4. Alfred Przybysz
 5. Helena Piekarz
 6. Andrzej Kołodziej
 7. Bartosz Muzyczuk

 

Placówki 

 1. Muzeum im. Stanisława Staszica w Hrubieszowie
 2. Ochotnicza Straż Pożarna w Hrubieszowie
 3. 2 Hrubieszowski Pułk Rozpoznawczy
 4. ZHP Hrubieszów
 5. Miejska Biblioteka Publiczna w Hrubieszowie

 

Osobiście i szczególnie chciałbym podziękować Joli Głowacz za to, że nie moja jedna głowa martwiła się o wszystko i nie ja musiałem stać na scenie – ona zrobiła to wyśmienicie. Agacie Skorupskiej za mobilność i wszystkie przejechane kilometry w gorącym czasie przygotowań i współpracę od wczesnych godzin rannych w dniu finału. Paulinie Kowalewskiej, Patrycji Kowalewskiej, Marzenie Winnickiej i Julii Świecy dziękuję za pomoc od rana i to, że nie musiałem się martwić o wolontariuszy i ich bezpieczeństwo. Tomkowi Brudnowskiemu za bezinteresowną gotowość i pomoc o każdej porze, bez względu na trudność zadania, jak również pomoc przy pracy na scenie. Marcinowi Kowalewskiemu i Karolowi Grabowskiemu za pomoc przy koncercie na scenie i że zawsze któryś z nich stał po mojej prawej stronie. Antoniemu Stecko za pomoc przy nagłośnieniu i zorganizowaniu niezorganizowanych perkusistów. Marzenie Muzyczuk za pracę w kulisach podczas licytacji.

Równie serdeczne i gorące podziękowania dla ekipy zliczającej pieniądze: p. Małgorzacie Ciesielczuk, Joli Janiec i p. Jackowi Biniędzie za sprawną i dokładną akcję.


Ogólna kwota zbiórki pieniędzy zebrana w ramach XXIV Finału WOŚP – Sztab przy Hrubieszowskim Domu Kultury 

29 657,03 zł.

To o 10,6 tys. zł więcej niż podczas ubiegłorocznej zbiórki.


Szef Sztabu WOŚP Hrubieszów

Bartłomiej Misztal                                                    

 


Zdjęcia na stronie HDK:

http://www.hdk.hrubieszow.info/index.php?option=com_content&view=article&id=72&Itemid=170