Maluch za 5400, w sumie prawie 60 tysięcy. Podsumowanie 29 Finału WOŚP w Hrubieszowie – ZDJĘCIA, WIDEO

Tegoroczny orkiestrowy „maluch” został wylicytowany za 5 400 zł, w sumie hrubieszowski sztab zebrał prawie 60 tysięcy. Podziękowania dla darczyńców i ofiarodawców.

Reklamy

29 Finał WOŚP za nami. Hrubieszów po raz kolejny stanął na wysokości zadania, a zaangażowanie mieszkańców, wsparcie władz oraz darowizny przedmiotów od firm i osób prywatnych przeszły po raz kolejny nasze najśmielsze oczekiwania.

W tym roku finał odbył się online. Pomimo pandemii orkiestra serc zagrała wyjątkowy koncert i to dzięki WAM. Było to dla nas wszystkich duże wyzwanie, ale wspólnie daliśmy radę.

Reklamy

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do działań w ramach 29 Finału w dniu 31 stycznia, tym w realu i tym w sieci. Mieszkańcom Hrubieszowa i okolic, wolontariuszom, którzy nieustannie wspierają nas swoim zaangażowaniem i wielkim sercem, kwestowało 55 osób.

Gorące podziękowania wszystkim artystom i aktorom, którzy uświetnili nasz koncert. Zagrali z nami: Marek Siudym, Tadeusz Ross, Artur Dziurman, Alicja Kwiatkowska, Małgorzata Lewińska, Jacek Kawalec, zespół Vivi z Frankfurtu nad Menem, Marysia Łyko i Agata Bartnik, Małgorzata i Kamil Nazarowie, Adam Szabat, Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Hrubieszowskiej, zespoły Mayday, Yago oraz Pruderia.

Serdeczne podziękowania należą się też seniorom za „pierogi od serca”, które zapisały się w tradycji hrubieszowskiego sztabu. To już drugi raz seniorzy z Klubu Złotego Wieku pokazali, że nie straszna pandemia, ani zima, tylko chęć pomocy. Dziękujemy wszystkim, którzy docenili trud i serce seniorów. „Pierogi od serca” zebrały 1250 zł.

Do puszek wolontariuszy wrzucono kwotę 32 070,56 zł. W tym roku najlepszą w zbiórce okazała się Milena zbierając kwotę 1544,75zł – gratulacje!

Trzeci rok grają z nami puszki stacjonarne, w tym roku było ich 19 i zbierały w następujących punktach: Koyot GSM Hrubieszów, Sklep spożywczy KAMA Wiszniów, Sklep spożywczy U PALUCHA Czerniczyn, Lewiatan Mircze, Centrum Reklamy BRUNO Hrubieszów, Lecznica weterynaryjna ADAMUS Hrubieszów, Jubiler I&M Białaccy Hrubieszów, Hrubieszowski Dom Kultury, Foto – Video Sławomir Kędziera Hrubieszów, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe WIST Hrubieszów, MBP fila Zielony Kot, Przedszkole nr 1 im. Małego Księcia Hrubieszów, Lecznica weterynaryjna Piotr Szeląg Hrubieszów, BRICO Hrubieszów, Salon kosmetyczny LaBeauty Hrubieszów, Bosch Service ZAPRAŁA Hrubieszów, Market Chiński ul. Kolejowa Hrubieszów, Szpital Powiatowy w Hrubieszowie, Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie.

Rekordowa kwota padła do puszki stacjonarnej w szpitalu – 2095 zł.

Ogólny wynik zbiórki puszek stacjonarnych to 8900,96zł.

Serdeczne podziękowania dla Wiolety Czerniak za prowadzenie licytacji online. To była bardzo gorąca linia, która wymagała dużej koncentracji. Największą kwotę w licytacji zdobył Fiat 126p, który od lat jest nieodłącznym elementem finałowego hrubieszowskiego koncertu. To już piąty egzemplarz, który tym razem został wylicytowany za 5400 zł oraz grafika Alfreda Przybysza wylicytowana za cenę 2000 zł. Kwota uzyskana z licytacji to 16 092 zł.

Dziękujemy darczyńcom, osobom prywatnym i firmom, które przekazały bardzo wartościowe przedmioty do licytacji, a byli to:

Grzegorz Hunkiewicz firma Transway

Jubiler Izabela i Mateusz Białaccy

Burmistrz Miasta Hrubieszowa Marta Majewska

Restauracja Gniecki

Podłogi i Schody Robert Maciejczyk

Alfred Przybysz

Mariusz Tomczuk

Kajak Trip Marcin Lebiedowicz

Gabinet Weterynaryjny Piotr Szeląg

Lecznica weterynaryjna ADAMUS

Salon Optyczny OKULARIUM

Browar SULEWSKI

Milena Brzostowska

Dorota Pruszyńska

Michał Miścior

Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie

Krystyna Kuzdra

Wioleta Czerniak

Marta Maciejewska

Andrzej Romański

Wojciech Jaroszyński

Agnieszka Czychańska

Mateusz Nowicki

Strażakom z OSP Hrubieszów dziękujemy za opiekę nad bezpiecznym przebiegiem akcji 29 Finału.

Serdeczne podziękowania dla Joli, Zosi, Joanny, Basi, Agnieszki – za sprawne i dokładne przeliczanie pieniędzy. Szczególne podziękowania należą się wolontariuszce Gosi za koordynację pracy sztabu.

Kwota uzbierana przez sztab #5255 przy Hrubieszowskim Domu Kultury wynosi obecnie 59 528,01zł i to nie koniec, bo licytujemy jeszcze do 10 lutego na Allegro.

Serdeczne dzięki! Jesteście wielcy! Siema!

­

Szef Sztabu #5255

Katarzyna Partyka

­­

Retransmisja hrubieszowskiego 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy:


Zobacz też:

Harcerska Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Uchaniach – ZDJĘCIA

Harcerska Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Uchaniach – ZDJĘCIA


LubieHrubie na Twitterze