Maraton: Stara szkoła – Playlista płyty

Maraton Squad to grupa która powstała w Hrubieszowie na przełomie 2004/2005 roku. Założycielami zespołu jest 2 Hrubieszowskich raperów PJK (Łukasz Kulik) i KOŃ (Konrad Nieradko). Chłopaki już za małolata interesowali się kulturą Hip-Hopową pod każdą postacią: Skateboarding, graffiti, RAP, break dance i.t.p.

Reklamy

Od starych młodzieńczych czasów dużo się pozmieniało, chłopcy stali się mężczyznami a amatorskie nagrania w piwnicy stały się profesjonalnymi produkcjami muzycznymi w studiu nagraniowym.

Projekt „STARA SZKOŁA” Jest Hołdem PJK i KONIA dla czasów szkolnych w których się poznali i kiedy narodziła się u nich zajawka na tworzenie muzyki. Na płycie zawarte są przesłania i motta które są ponadczasowe i towarzyszą im od samego początku twórczości. Na „STAREJ SZKOLE” Znajdują się utwory w stylu Brraga lecz z głębszym przekazem ukrytym między wierszami…

Poza autorami w przedsięwzięciu wzięło udział kilka osób współtworząc projekt „STARA SZKOŁA”. Możemy tu usłyszeć takich raperów jak : GRH,Kaczor, Cester, Malutky, Bieniu. Za sferę muzyczną odpowiada niezwykle uzdolniony BeatMaker Bedziu (Bernard Kasprzak), lecz niektóre utwory zostały nagrane na wygrzebanych archiwalnych podkładach, które swoim klimatem przypominają stare czasy. Szata graficzna to zasługa Roberta Nowaka. Za dźwięki drapanych czarnych płyt odpowiada DJ BART.

Nie zostaje nic innego jak wyruszyć w podróż do przeszłości ze składem MARATON… Jest to możliwe poprzez sciągnięcie i odtworzenie zawartości poniższego linka…:)

http://www.youtube.com/watch?v=TgSssP7uI7k&list=PLJEtDJvz2iTk8_4xUyTyKq70-I-xVPfu4