Marek Poznański: Stop lenistwu posłów!

„Polityczne bumelanctwo” było tematem poniedziałkowej konferencji wyborczej posła Marka Poznańskiego, która odbyła się przed zamojskim ratuszem.

Reklamy


– Nie kto inny jak poseł Sławomir Zawiślak powiedział: Jesteśmy przygotowani na tę ciężką pracę, żeby kraj uzdrowić. Nie kto inny jak poseł Sławomir Zawiślak przez ostatnie 4 lata, przez 102 posiedzenia Sejmu, które przeważnie są trzydniowe, zabrał aż 14 razy głos z mównicy sejmowej. W dniu dzisiejszym mówię stop politycznemu bumelanctwu, lenistwu. Daje to przez 4 lata 0,13 wystąpienia z mównicy Sejmowej. Posłowie z Prawa i Sprawiedliwości nie są debiutantami, jest to ich trzecia kadencja i ja niejako młody parlamentarzysta myślę, że należałoby, żeby wykazali się większą inicjatywą, większą pracą dla naszego regionu, dla Hrubieszowa, dla Zamościa, dla Chełma, dla naszego województwa – powiedział Poznański.

Poseł Poznański przygotował też specjalny spot wyborczy, w którym główną rolę ma poseł Zawiślak. – Tym „montypajtonowskim” spotem wyborczym, chcę pokazać nieróbstwo, bumelanctwo na przykładzie posła Prawa i Sprawiedliwości Sławomira Zawiślaka. Mam nadzieję, że film uzmysłowi wielu wyborcom naszego regionu, że inni politycy z innych partii a nawet z partii, którą reprezentują ci doświadczeni politycy, też startują, nie liczą się tylko „jedynki” i „dwójki” na listach, a są osoby, które mają coś do powiedzenia, mają propozycje dla naszego regionu a nie tylko mamią nas obecnością na festynach, czy dożynkach – mówi Poznański. 

 

Więcej w TVP Lublin i TV Zamość:

http://lublin.tvp.pl/22246606/wybory-2015-marek-poznanski-stop-lenistwu-poslow Wideo

http://zamosc.tv/tv/8466-stop-politycznym-bumelantom/ Wideo


 

źródło: tvp.pl, zamosc.tv, youtube.com, Marek Poznański

Poniżej spot wyborczy Marka Poznańskiego.