Marka Brabantia – poznaj piękne akcesoria do kuchni

Brabantia jest rodzinną holenderską firmą, która powstała w roku 1919. Produkty marki to przede wszystkim różnorodne akcesoria do kuchni, łazienek i innych pomieszczeń. Wyroby marki charakteryzują się prostotą – jednocześnie, mogą one zostać wkomponowane w każdy wystrój domu.

Reklamy

 

Brabantia nie ogranicza się jednak do produkowania elementów dodatkowych tylko do jednego pomieszczenia. Szeroka oferta marki, pozwoli nam na wyposażenie kuchni, łazienki, salonu oraz innych pomieszczeń nie tylko mieszkalnych. Wszystkie wymienione elementy są dostępne w różnych kolorach i kształtach.

 

Poznaj markę Brabantia

Główne elementy wyposażenia domu, jakie proponuje marka, to:

  • Kosze na śmieci – są one dostępne w różnych rozmiarach i kolorach. Poza tym, kosze mają różne kształty – są też pokryte innymi powłokami. Każdy z nas może dopasować kosz na śmieci, wybierając wśród rozmiarów XS do XXL. Jeśli chodzi o rodzaje – są to kosze otwarte lub zamykane. Wśród zamykanych, możemy wybierać pedałowe, dotykowe i sensorowe. Pojemniki są w kształcie walca, z płaskim tyłem, na nóżce, z podziałem na dwie komory. Dodatkowo, kupując kosz, możemy również dostać akcesoria, takie jak wkłady zapachowe, ściereczki do czyszczenia i worki na śmieci. Kosze mogą być używane w każdym pomieszczeniu w naszym domu, lecz często służą one w biurach czy w gabinetach.

 

  • Pojemniki na żywność – marka produkuje również pojemniki na pieczywo, do przechowywania gotowych potraw i innych produktów spożywczych. Spośród wielu pojemników, możemy wybierać błyszczące, matowe, ze znaną powłoką FPP oraz pojemniki lakierowane. Dodatkowo, Brabantia nie ogranicza się jeśli chodzi o kolory. Pojemniczki są jednolite, lub we wzory. Wybór wśród kolorów jest ogromny, a same pojemniki mogą być otwierane za pomocą okienek. Istnieją również zamknięcia hermetyczne. Pojemniki na pieczywo są wykonywane ze stali nierdzewnej. Chlebaki mają różne kształty.

  • Suszarki i deski do prasowania – różne wielkości, kolory oraz wzory desek do prasowania, mogą pozwolić nam na dopasowanie deski do naszego wystroju wnętrz. Brabantia produkuje także pokrowce na deski do prasowania. Wśród oferty, możemy również dostać siatki do prania bielizny, kosze na pranie oraz wieszaki. Suszarki z kolei, mogą być ścienne, składane, stojące, ogrodowe oraz balkonowe.

 

  • Akcesoria kuchenne – Brabantia zajmuje się również produkcją różnorodnych dodatków, które każdy z nas chciałby mieć w swojej kuchni. Różnokolorowe korkociągi, garnki, bloki na noże czy wagi kuchenne i inne, są dostępne w wielu rodzajach.

 

  • Akcesoria do łazienek – wśród szerokiego wyboru, możemy zauważyć takie elementy jak dozowniki o mydła w różnych kolorach, uchwyty do papieru i ręczników, wagę łazienkową i stojaki na papier toaletowy.

 

Technologia FPP

Marka opracowała specjalną technologię, która pozwala na uniknięcie śladów palców. Kosze na śmieci oraz inne akcesoria są pokryte specjalną powłoką Finger Prints Proof, dzięki której ślady palców i dłoni nie pozostaną na koszu. Warto jednak zaznaczyć, że technologia FPP nie jest stosowana jedynie w przypadku koszy na śmieci. Suszarki, akcesoria do łazienek i kuchni oraz pojemniki na żywność, także są pokryte specjalną powłoką, na której nie będą odbijały się palce.

Kosze na śmieci mogą być otwierane poprzez dotknięcie pokrywy oraz przesunięcie po niej dłonią. Ciche i lekkie otwarcie pokrywy zapewnia Touch Bin oraz Sensor Bin. Jest to przydatny atut, przede wszystkim w miejscach pracy.

Zainteresowały Cię produkty Brabantii? Koniecznie odwiedź sklep Mensa Home, w którym znajdziesz chlebaki kosze czy pojemniki holenderskiej marki.

 

fot. mat. sponsora