Maseczki dla hrubieszowskich policjantów od związkowców

Do ochrony zdrowia hrubieszowskich policjantów włączyły się również policyjne związki zawodowe, które pozyskały dodatkowe 1000 maseczek.

Reklamy

Policjanci każdego dnia niosą pomoc potrzebującym, sprawdzają miejsca odbywania kwarantann oraz podejmują inne działania w celu zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony życia mieszkańców Hrubieszowa i powiatu hrubieszowskiego.

Dlatego szczególnie ważna dla nich jest właściwa ochrona przed zakażeniem koronawirusem. We wtorek, Przewodniczący Związków Zawodowych hrubieszowskich policjantów Artur Ślusarczyk, przekazał na ręce komendanta powiatowego insp. Wioletty Pawluk dodatkowe 1000 sztuk maseczek ochronnych.

Przy tej okazji hrubieszowska Policja przypomina o obowiązku noszenia maseczki ochronnej. Podczas codziennej służby funkcjonariusze ujawniają osoby, które łamią obowiązujące przepisy dotyczące zakrywania ust i nosa. Pamiętajmy, że tylko nasze wspólne zaangażowanie w walkę z epidemią, może przyspieszyć tak wyczekiwany przez wszystkich powrót do normalnego funkcjonowania.

(info i fot. KPP Hrubieszów)


Zobacz też:

Hrubieszów: Zgłoś zagrożenie nie wychodząc z domu

Hrubieszów: Zgłoś zagrożenie nie wychodząc z domu

LubieHrubie na Instagramie