Masz problem z kredytem? Znajdź atrakcyjną pożyczkę pozabankową!

Widząc ogłoszenia tj. „pożyczka online” czy „chwilówki online”, wiele z nas wietrzy podstęp. Tymczasem pożyczka pozabankowa może być idealnym produktem dla wielu z nas, o ile oczywiście zyskasz odpowiednią wiedzę na temat pożyczki pozabankowej. Czym właściwie pożyczki pozabankowe różnią się od tych, które oferują banki? Jak uzyskać pożyczkę pozabankową?  Gdzie są udzielane pożyczki pozabankowe godne zaufania? Dlaczego warto korzystać z pożyczek pozabankowych?

Reklamy

Pożyczki udzielane przez instytucje pozabankowe

O ile konta bankowe nie są już dla nas tajemnicą, o tyle pożyczki ratalne mogą budzić wiele zapytań. Chcąc zawrzeć np. kredyt gotówkowy, najpewniej udasz się do banku, który udziela pożyczek i ustalisz tam takie parametry jak kwota pożyczki, okres spłaty, ustalenie terminu spłaty. Do otrzymania pożyczki w banku, niezbędna jest jednak pozytywna historia kredytowa. Banki sprawdzają klientów m.in. w Biurze Informacji Kredytowej czy na innych listach osób zadłużonych i bazach dłużników. Jeśli w którejś z nich widniejsze, uzyskanie gotówki może być niemożliwe.

Często ratunkiem dla takich osób są pożyczki pozabankowe. Czym jest taki kredyt pozabankowy i czym kredyt pozabankowy online różni się od pożyczki w banku? Mówiąc najprościej – łatwiej go otrzymać.

Reklamy

­

Z gruntu prawa, tj. prawo bankowe, jedynie bank udziela kredytu zaś firma pożyczkowa pozabankowa – pożyczki. Utarło się jednak nazywanie tych nazw zamiennie. Tu jednak warto wspomnieć, że pożyczki gotówkowe pozabankowe reguluje tylko ustawa o kredycie konsumenckim i kodeks cywilny. Nie ma do nich zastosowania prawo bankowe. To bowiem, obejmuje jedynie kredyty, udzielane przez banki i to ono narzuca szereg wielu skomplikowanych procedur udzielania kredytu czy pożyczki bankowej.

Jak wygląda szybka pożyczka pozabankowa?

Kredyt bankowy, kredyt konsolidacyjny, kredyt konsumencki, kredyt hipoteczny, pożyczka ratalna gotówkowa – te wszystkie produkty zwykle spotkasz w banku. Kredyty pozabankowe to zwykle pożyczki krótkoterminowe lub długoterminowe. Możesz je zawrzeć na okres krótki np. 30 dni lub dłuższy – nawet do 60 miesięcy.

Pożyczki pozabankowe często są wybierane, z uwagi na wiele swoich zalet. Należy do nich m.in. minimum formalności, możliwość zawarcia za pośrednictwem strony internetowej, możliwość pobrania gotówki na dowolny cel, elastyczny czas pożyczki, możliwość zawarcia pożyczki przez osoby zadłużone czy okresowe promocje np. takie, gdzie Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0%.

By skorzystać z pożyczki pozabankowej wystarczy mieć dowód osobisty, rachunek bankowy w polskim banku, być pełnoletnim, posiadać adres email i numer telefonu i mieć stałe dochody (przy czym niekoniecznie z tytułu umowy o pracę).

Zawierając pożyczkę pozabankową, warto zwrócić uwagę na takie elementy jak całkowity koszt pożyczki i dodatkowe opłaty tj. prowizje, oprocentowanie stałe lub zmienne, koszty nieterminowej spłaty czy tzw. roczna stopa oprocentowania.

Pożyczki pozabankowe online

Jeśli szukasz miejsca, gdzie bezpiecznie znajdziesz pożyczki pozabankowe przez internet, polecamy ci zajrzenie na stronę: https://biliti.pl/. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pomocy osobom, szukającym atrakcyjnego i bezpiecznego finansowania. Doradzamy jak znaleźć najlepsze rozwiązania, a także pomagamy w oddłużaniu. Jeśli tylko masz problemy finansowe, a zwykły bank odmawia ci udzielenie kredytu – skontaktuj się.

Biliti – Pomoc w oddłużaniu

Adres firmy:

Taborowa 22, 02-699 Warszawa

Telefon:

+48 572 803 172

Strona www: https://biliti.pl/


tekst i fot. mat. partnera