Mieczysław Zapała z Hrubieszowskiego Klubu Kolekcjonera otrzymał Złotą Odznakę "Za opiekę nad zabytkami", nadaną przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Miło jest nam donieść, że nasz kolega klubowy Mieczysław Zapała, w dniu 22 września 2020 r. otrzymał Złotą Odznakę "Za opiekę nad zabytkami", nadaną przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Piotra Glińskiego.
Odznaczenie wręczono w czasie gali wręczenia nagród "Laur Konserwatorski 2020" w Urzędzie Wojewódzkim w Lublinie. Nagrodę wręczał dr Dariusz Kopciowski - Lubelski Wojewódzki Konserwator Zabytków.
Bardzo się cieszymy i gratulujemy.
Przewodniczący Hrubieszowskiego Klubu Kolekcjonera
Mirosław Borysiewicz
fot. HKK
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz