Mikołaj – Miejskie Przedszkole nr3 przy ul. Grotthusów

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

Dnia 07.12.2009 r. Miejskie Przedszkole nr 3 w Hrubieszowie (przy ul. Grotthusów 1) odwiedzili szczególni goście, bo aż dwóch Świętych Mikołajów. Jeden z nich, zadziwił dzieci swoim nietypowym zielonym strojem.

***

Reprezentował on BANK SKOK STEFCZYKA, obdarował nasze przedszkole wspaniałymi zabawkami, a także poczęstował wszystkie dzieci pysznymi cukierkami.

Jako drugi odwiedził nas tradycyjny czerwony Mikołaj, który jak jego zielony poprzednik wysłuchiwał wierszy i piosenek, tańczył i bawił się razem z dziećmi, a na koniec rozdał prezenty każdemu dziecku.

Ten dzień był dla naszych przedszkolaków naprawdę wyjątkowy, pełen miłych niespodzianek, wrażeń i radości. Odchodzących dobrych staruszków żegnały uśmiechnięte buzie, które dziękowały i gorąco prosiły, aby obydwaj zarówno zielony jak i czerwony Mikołaj wrócili za rok.

Info i foto
Przedszkole nr 3 w Hrubieszowie

_________________________________________________

zobacz zdjęcia »

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009