Mikołajkowe spotkanie z motocyklistami

5 grudnia 2013 roku wychowanków internatu Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego odwiedził Św. Mikołaj w asyście motocyklistów ze Stowarzyszenia Motocyklistów Ziemi Hrubieszowskiej Moto Rubież.

Reklamy

„Święty Mikołaj do nas przychodzi,

dużo prezentów dzieciom przynosi .

Reklamy

W worek zwinnie, upycha

i jak czarodziej w pośpiechu znika.”

 

Dla najmłodszych spotkanie z Mikołajem to jedno z najbardziej ekscytujących wydarzeń w życiu. Wszyscy wiemy, że święty ma dużo pracy i wielu pomocników, nie tylko krasnali, śnieżynek i reniferów, ale także Mikołajów.

5 grudnia 2013 roku wychowanków internatu SOSW odwiedził Św. Mikołaj w asyście motocyklistów ze Stowarzyszenia Motocyklistów Ziemi Hrubieszowskiej Moto Rubież. Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach dzieci i młodzieży. Gorąco  został powitany i zaproszony do obejrzenia części artystycznej w wykonaniu uczestników teatrzyku „RADOŚĆ.” Mikołajkowe przedstawienie uświadomiło milusińskim, że warto się zastanowić nad życzeniami do Mikołaja, bo dzieci na całym świecie jest bardzo dużo i ma on mnóstwo pracy.

Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia oraz prezenty przekazane dla grup wychowawczych. Dzieci z ogromną radością zaprosiły św. Mikołaja za rok, obiecując, że czekając na niego będą bardzo grzeczne.


Zdjęcia:

http://pzpswhrubieszow.pl/wiadomosci/1/wiadomosc/82875/mikolajkowe_spotkanie__z_motocyklistami


Info i fot. PZPSW