Mikołajkowy zawrót głowy w Okularium! Przyjdź i odbierz swoją niespodziankę!

Salon optyczny Okularium w Hrubieszowie zaprasza wszystkich na mikołajkowe szaleństwo! W dniu 6 grudnia w Okularium czeka na Ciebie moc świątecznych niespodzianek i atrakcji. Będziesz mógł zadbać nie tylko o swój wzrok, ale także o cerę i modny makijaż. Salon optyczny Okularium oferuje dla każdego bezpłatne badanie wzroku oraz rabat 50% na zakup oprawy marki Oxys – także z najnowszej kolekcji!!! W salonie znajdziesz także świąteczne baloniki z miłymi niespodziankami, m.in. oprawa Oxys w prezencie.

Reklamy

 

Partnerami tego wydarzenia jestfirma Mary Kay, której pracownicy będą udzielać bezpłatnych konsultacji kosmetycznych. Dowiesz się m.in. jak zadbać o cerę i dłonie w trakcie zimy (m.in. zabieg „satynowe dłonie”) i jak szybko wykonać makijaż podkreślający oko, nawet gdy nosisz okulary.

To nie wszystkie atrakcje, jakie zostały dla Ciebie przygotowane na Mikołajki przez załogę salonu Okularium w Hrubieszowie. Chcesz dowiedzieć się więcej??? Odwiedź Okularium 6 grudnia i przekonaj się sam, jak miło możesz spędzić ten magiczny dzień razem z sympatyczną załogą salonu optycznego Okularium w Hrubieszowie!

 

Zapraszamy

Salon optyczny Okularium

ul. Narutowicza 31

22-500 Hrubieszów

Tel. (84) 618 31 92

 

Z aktualną ofertą Okularium zapoznaj się na http://okularium.pl/

Bądź na bieżąco także na portalu Facebook https://pl-pl.facebook.com/optykaokularium/