Miłe spotkanie z Funkcjonariuszami Zakładu Karnego

Dyrekcja, Nauczyciele oraz Uczniowie serdecznie dziękują Funkcjonariuszom i Pracownikom Służby Więziennej oraz Zarządowi Terenowemu NSZZ FiPW z Zakładu Karnego w Hrubieszowie za przekazanie pięknych, ciekawych i różnorodnych pomocy dydaktycznych dla naszych uczniów.

Reklamy


Nasza wieloletnia współpraca odznacza się wielkim zrozumieniem i empatią z Państwa strony. Podarunki, które co roku przygotowujecie dla naszych uczniów są zawsze cenne, atrakcyjne i bardzo pomocne w codziennej pracy.

Piękne i ważne jest to, że w dzisiejszym czasie są jeszcze ludzie ze szczerym, otwartym sercem bezinteresownie dzielący się z drugim człowiekiem.

Dziękujemy!

 

Zdjęcia:

http://pzpswhrubieszow.pl/wiadomosci/1/wiadomosc/169723/mile_spotkanie_z_funkcjonariuszami_zakladu_karnego

 

 

tekst i fot. PZPSW