Misie są grubiutkie, misie są milutkie

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

W dniach 21 i 25 listopada 2009 w Miejskim Przedszkolu nr 3 w Hrubieszowie przy ul. Grotthusów i Dwernickiego obchodzony był „Światowy Dzień Pluszowego Misia”. W tym dniu wszystkie dzieci przyniosły do przedszkola swoje ukochane misie.

***

Dnia 21 listopada 2009 w Miejskim Przedszkolu nr 3 w Hrubieszowie przy ul. Grotthusów 1 obchodzony był „Światowy Dzień Pluszowego Misia”. W tym dniu wszystkie dzieci przyniosły do przedszkola swoje ukochane misie.

Przedszkolaki wysłuchały historii powstania pluszowego misia, rozwiązywały zagadki, bawiły się przy muzyce razem ze swoimi pluszakami.

Wspólnie z paniami recytowały wiersze i śpiewały piosenki, których nauczyły się w przedszkolu.

Nauczycielki z tej okazji przygotowały wiele ciekawych zabaw, jednak największą atrakcją tego dnia był konkurs pt: „Misie są grubiutkie, misie są milutkie”.

Na koniec tego niesamowitego dnia odbyło się rozstrzygnięcie konkursu i uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień.

***

25 listopada 2009 roku w Przedszkolu nr 3 w Hrubieszowie przy ulicy Dwernickiego dzieci wraz z nauczycielkami obchodziły Dzień Pluszowego Misia.

Na tę okazję zaproszono panią Edytę Biszczat z pobliskiej biblioteki w Klubie Garnizonowym. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się o historii powstania pluszowego misia, wysłuchały opowiadania „Urodziny Miłka” czytanego przez zaproszonego gościa.

Oprócz tego, spotkanie obfitowało w liczne konkursy i zabawy. Dzieci miały dużo radości, bo tego dnia mogły przyjść do przedszkola ze swoimi ulubionymi pluszowymi misiami.

Zwieńczeniem spotkania był konkurs plastyczny: „Przebojowy miś”. Wyłoniono zwycięzców, a wszystkie dzieci otrzymały słodycze.

***

info i foto
Przedszkole nr 3 w Hrubieszowie

_________________________________________________

zobacz zdjęcia »

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009