Miss Polonia 2008

W sobotę, 13 IX 2008 r. w Teatrze Wielkim w Łodzi, 25 kandydatek z Polski i zagranicy zaprezentuje się przed jury, a spośród dziewcząt zakwalifikowanych do finałowego TOP telewidzowie wybiorą Miss Polonię. Wśród kandydatek (z numerem 13) jest Hrubieszowianka Aneta Muzyczuk, która liczy na Nasze głosy.

Reklamy

Transmisja z finałów w sobotę, 13 IX od godz. 21.10 w TVP 2. Oglądaj i … zagłosuj, jeszcze w takim konkursie nikt nigdy z Hrubieszowa nie zaszedł tak wysoko!

Finał jest 13 – tego i Aneta ma numer 13, m. in. od Was zależy, czy ta liczba kojarzyć się będzie Anecie dobrze czy źle !!!

Kandydatki:

1 – Anna Baran
2 – Joanna Modlińska
3 – Anna Janik
4 – Jessica Myslikowski
5 – Anna Kaczemcewa
6 – Katarzyna Mikulska
7 – Sarah Pietrzak
8 – Ewa Chełmińska
9 – Izabela Twaróg
10 – Natalia Winiarska
11 – Ewa Wasiluk
12 – Magda Dylon
13 – Aneta Muzyczuk
14 – Agata Wyrąbkiewicz
15 – Patrycja Konieczna
16 – Sandra Lampkowska
17 – Angelika Jakubowska
18 – Katarzyna Kotlarz
19 – Linda Kowalski
20 – Paulina Kwaśniewska
21 – Sandra Kaczor
22 – Maxime Marie Calington
23 – Anna Rudnicka
24 – Monika Szmajdzińska
25 – Karolina Filipkowska

Kandydatki przygotowywały się w ekskluzywnym Hotelu Bryza na Juracie (półwysep Hel), gdzie ćwiczyły układy choreograficzne, przymierzały stroje, uczestniczyły w sesjach fotograficznych, nakręcały wizytówki telewizyjne, pływały w basenie, uczestniczyły w pokazie tańca zawodowców z wyspy Bali.

***

Ze strony Miss Polonia:

Pamiętaj nr 13 – to Aneta Muzyczuk

Absolwentka SP nr 2 w Hrubieszowie i ZS nr 3 w Hrubieszowie (tzw. Ekonomik lub Kościuszko), bratanica multimaratonki, nauczycielki ZS nr 4 w Hrubieszowie Małgorzaty, córka Jolanty i Marka, siostra Rafała – reprezentująca województwo łódzkie, studentka Uniwersytetu Łódzkiego. Jej wymiary: 90 – 66 – 93, wzrost: 175 cm.

Interesuje się muzyką, kinem, tańcem. Jej główne pasje to zgłębianie wiedzy o Australii oraz literatura Paula Coelho. Może pochwalić się biegłą znajomością języka angielskiego, a także znajomością rosyjskiego.

Ulubiona pozycja literacka Anety to „Zair” Paulo Coelho oraz „Mały Książę” Antonie de Saint – Exupery. Zawsze z największym apetytem zje pierogi z kapustą i grzybami a piosenka, która przypadła jej do gustu to „Mercy” – Duffy (a ze starszych przebojów „You and Me” The Cranberries). Wolny czas spędza na spotkaniach z przyjaciółmi, a także wychodząc do kina czy na basen.

Mężczyzna, dla którego straciłaby głowę to kochający, inteligentny, poważnie myślący o życiu człowiek, który wyposażony w poczucie humoru potrafiłby ją każdego dnia zaskakiwać.

Przeżycie, które utkwiło w jej pamięci to wakacyjna wyprawa do Irlandii, wiążąca się z poszukiwaniem pracy, poznawaniem obcego kraju, jego mieszkańców i kultury. Natomiast celem podróży marzeń byłyby Seszele.

Gdyby udało jej się zdobyć koronę Miss Polonia, otrzymałaby niepowtarzalna okazję sprawdzenia się w nowej roli, a przede wszystkim próbowałaby zmienić społeczne przekonanie o miss jako wystylizowanej damie. Starałaby się umów z tamtej epoki, nieszablonowe prezentujące. Konkurs przebiegał w koleżeńskiej i sympatycznej atmosferze.

Organizatorzy składają również podziękowania wszystkim osobom, które podjęły się pracy w jury i oceny wysiłku dzieci przybyłych na konkurs.

Dziękujemy też Burmistrzowi Miasta Hrubieszowa i Staroście Hrubieszowskiemu za ufundowanie nagród i upominków.

To piękne, że jest wielu, którzy czczą pamięć wielkiego pisarza, zapalonego cyklisty, bohatera narodowego, który urodził się w naszym mieście Hrubieszowie.

ORGANIZATORZY