Miss Skafandra poszukiwana

Gazeta „Skafander” w najnowszym numerze ogłosiła konkurs Miss Skafandra. Do wygrania jest m.in. profesjonalna sesja fotograficzna, ekskluzywna kolacja czy zabiegi kosmetyczna.

Reklamy

 

Redakcja zaprasza do udziału w konkursie uczennice szkół ponadgimnazjalnych z powiatów: zamojskiego, biłgorajskiego, hrubieszowskiego, janowskiego, krasnostawskiego, lubaczowskiego i tomaszowskiego. Zgłoszenia do konkursu należy dokonać drogą elektroniczną, wysyłając wiadomość na adres: skafander.info@gmail.com. Osoba, która chce wziąć udział w konkursie powinna przesłać: własne zdjęcie w dużej rozdzielczości (min. 800 x 600 pix), imię i nazwisko, nazwę szkoły, kilka słów o sobie / zainteresowania / marzenia. W ubiegłym roku jedną z laureatek konkursu została Małgorzata Kruszewska, uczennica Zespołu Szkół nr 1 w Hrubieszowie.

Ponadto w aktualnym wydaniu „Skafandra” znajdziemy informacje na temat zbliżających się juwenaliów PWSZ w Zamościu. Samorząd Studencki przygotował masę atrakcji dla wszystkich strudzonych nauką żaków, którzy chcą się odrobinę zrelaksować. Oprócz corocznych imprez czeka nas w tym roku kilka nowości… A gwiazdą koncertu juwenaliowego będzie niezwykle popularna wokalistka Cleo.

„Skafander” promuje młodych zdolnych fotografów, w bieżącym numerze prezentuje uczennicę I LO Dianę Berdak. W gazecie akademickiej przeczytamy także o świetnym zawodniku klubu bilardowego Metro. Tomasz Smól, bo o nim mowa wygrał największe zawody bilardowe juniorów w Europie. Przeczytamy także o imieninach u cioci i torcie, który może się przejeść, czyli… o nowych pomysłach FIFA.

Zachęcamy do lektury!

 

Skafander nr 5 (97) do pobrania:

https://drive.google.com/open?id=0B-6jHY2QGWgQTDRmOHB1bmdYVFE