Mistrzostwa SP nr 3 w biegach przełajowych

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

W dniu 24 września odbyły się Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 3 w biegach przełajowych. Uczniowie klas IV biegali na dystansie 400 metrów. Klasy V i VI miały do pokonania dwa razy dłuższy dystans. W zawodach wystartowało łącznie 133 zawodników.

***

Uczniowie z najlepszymi wynikami w klasach V-VI reprezentować będą Szkołę w Sztafetowych Biegach Przełajowych, które odbędą się 29 września na obiektach HOSiR w Hrubieszowie.

Kolejność w poszczególnych biegach przedstawiała się następująco:

KLASY IV DZIEWCZĘTA

1. SZELĄG MONIKA IV „a”
2. HAJKIEWICZ IGA IV „a”
3. BODNAR IGA IV „a”
4. ŚMISZEK DARIA IV „a”
5. NIEMCZYK KAROLINA IV „a”
6. PANASIEWICZ KAROLINA IV „b”
7. CHMIELEWSKA MAŁGORZATA IV „a”
8. LEBIEDOWICZ AGNIESZKA IV „b”
9. STĘPIEŃ WIKTORIA IV „a”
10. RUTKOWSKA OLIWIA IV „a”
11. SZYMCZUK WERONIKA IV „a”
12. MIKULSKA WIKTORIA IV „b”
13. ROCH KAROLINA IV „c”
14. TORBICZ DIANA IV „b”
15. LEWANDOWSKA OLA IV „b”
16. SIEJKO IZABELA IV „b”
17. KOZŁOWSKA MONIKA IV „c”
18. PEREHUBKA ALICJA IV „c”
19. KWIATKOWSKA AGNIESZKA IV „a”
20. CZERW ADRIANA IV „c”
21. TULEJ KAROLINA IV „a”
22. KORGOL PATRYCJA IV „c”
23. JAROSZYŃSKA IZABELA IV „c”
24. WOŹNIAK KLAUDIA IV „c”
25. ŁOJKO PAULINA IV „b”
26. HERDA OLA IV „c”
27. MALINOWSKA AGNIESZKA IV „c”
28. KRUK MARLENA IV „b”
29. ŚWIECA JULIA IV „b”
30. GONELNICKA KLAUDIA IV „b”
31. WÓJCIAK ANITA IV „c”
32. RYBCZYŃSKA KATARZYNA IV „b”

KLASY IV CHŁOPCY

1. KASZTELAN PRZEMYSŁAW IV „a”
2. FIJOŁEK PATRYK IV „a”
3. SMERDEL BARTOSZ IV „a”
4. WARECKI KAMIL IV „a”
5. CHACHLER HUBERT IV „a”
6. CHACHLER BARTEK IV „a”
7. FRANKIEWICZ KAMIL IV „a”
8. ŚWIDEREK MACIEJ IV „b”
9. KROCHMAL MATEUSZ IV „c”
10. KLEPCZUK KUBA IV „a”
11. BUCHAJCZUK PAWEŁ IV „c”
12. WAL OSKAR IV „a”
13. IZMAIŁOWSKI ŁUKASZ
14. OPALIŃSKI PATRYK IV „b”
15. REGUŁA PRZEMYSŁAW
16. BOBROWSKI PATRYK IV „b”
17. RUTKOWSKI RAFAŁ IV „b”
18. GRODSKI WIKTOR IV „c”
19. HOJDA KACPER IV „c”
20. GARDYŃSKI ALBERT IV „b”
21. SURMA DAWID IV „b”
22. LACHOWSKI MATEUSZ IV „b”
23. KOT DAMIAN IV „c”
24. ORZECHOWSKI MIŁOSZ IV „b”
25. HOJDA ERNEST IV „c”
26. SAGAN ARTUR IV „c”

KLASY V DZIEWCZĘTA

1. CIESIELCZUK WIKTORIA V „a”
2. CHODUŃ JOANNA V „a”
3. KRAWCZYK RENATA V „d”
4. PASZCZUK KAROLINA V „c”
5. PACHLA KAROLINA V „a”
6. DRZYGAŁO ESTERA V „a”
7. SZLONZAK KATARZYNA V „a”
8. SUCHOWSKA PAULA V „a”
9. KOŁTUN MAŁGORZATA V „c”
10. TLAK ALEKSANDRA V „a”
11. RADOMSKA ANNA V „a”
12. SZOSTAK ALEKSANDRA V „a”
13. DZIEWICZKIEWICZ KATARZYNA V „c”
14. MACKIEWICZ ŁUCJA V „a”
15. ŁYKO MARIA V „a”
16. BUTA AGATA V „a”
17. TRZOS KATARZYNA V „a”

KLASY V CHŁOPCY

1. KAZAN KACPER V „a”
2. CZERNIAK OKTAWIAN V „a”
3. KOPCZYŃSKI KRYSTIAN V „d”
4. SKOCZYLAS DOMINIK V „a”
5. ŁAZORCZYK AREK V „a”
6. ŁUKIEWICZ KONRAD V „a”
7. MIL DOMINIK V „b”
8. SIEK KACPER V „a”
9. POPŁAWSKI KACPER V „a”
10. KRYSZKIEWICZ KORDIAN V „d”
11. JELEŃ RADOSŁAW V „c”
12. KOWALSKI KACPER V „d”
13. SZUMSKI DAWID V „b”
14. DĄBROWSKI KACPER V „a”
15. TORBICZ RAFAŁ V „c”
16. KORONOWICZ ANDRZEJ V „c”
17. WAWRZECKI KONRAD V „d”
18. ŁOMEJKO KAMIL V „b”
19. ŚLIWIŃSKI PAWEŁ V „c”
20. SUŚ MATEUSZ V „b”
21. CHARŁAJCZUK BARTEK V „d”
22. WOJEWODA KRZYSZTOF V „d”
23. JELEŃ PRZEMYSŁAW V „c”
24. SKWAREK KACPER V „c”

KLASY VI DZIEWCZĘTA

1. MAŁECKA DARIA VI „b”
2. SOJA WIKTORIA VI „a”
3. HOŁDAŚ OLA VI „a”
4. KUCZYŃSKA ZUZANNA VI „a”
5. HYŻOWIECKA JAGODA VI „a”
6. BRONICKA KINGA VI „a”
7. HAJKIEWICZ PAULINA VI „a”
8. MALOWANA ALEKSANDRA VI „b”
9. PIROGOWICZ PAULA VI „a”
10. ŚCIBOR ZUZANNA VI „a”
11. KIDYBA PAULINA VI „a”
12. CZWAL ALICJA VI „a”
13. LENARD NATALIA VI „a”
14. PECZAK KINGA VI „a”
15. MARUT BASIA VI „a”
16. SADOWSKA JOANNA VI „b”
17. MEJKA ELIZA VI „a”

KLASY VI CHŁOPCY

1. MAŁYSZKA PAWEŁ VI „a”
2. KORONOWICZ MAREK VI „a”
3. MĘKAL KOSTEK VI „a”
4. KAMIENIARZ JAKUB VI „b”
5. FRAŃCZUK MATEUSZ VI „c”
6. MIERZWA MATEUSZ VI „a”
7. KRASOCKI BARTEK VI „a”
8. WASIAK MATEUSZ VI „c”
9. RUTKOWSKI OSKAR VI „b”
10. DRĄCZKOWSKI SZYMON VI „c”
11. GUMIENIAK KRZYSZTOF VI „c”
12. BUCZEK MATEUSZ VI „c”
13. KWIATKOWSKI TOMASZ VI „a”
14. CZAJKOWSKI MATEUSZ VI „c”
15. BOREK JAKUB VI „c”
16. BILIK CEZARY VI „b”
17. TUREWICZ MARIUSZ VI „a”

***

info i foto
SP nr 3 w Hrubieszowie

_________________________________________________

Zdjęcia »
_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009