Młodzi ludzie są wartościowi

Często słyszy się niepochlebne opinie na temat młodzieży. Niekulturalna, bez właściwego systemu wartości, ulegająca nałogom itp. Oczywiście każdy z nas spotkał się z człowiekiem, którego zachowanie pozostawia wiele do życzenia…jednak są też młodzi, którzy mogą być wzorem dla innych i którymi „trzeba się chwalić”!

Reklamy

Mają ciekawe pasje, różnego rodzaju zdolności ( artystyczne, techniczne czy sportowe). Chciałbym zaproponować cykl poświęcony właśnie takim uczniom z różnych szkół naszego regionu. Udowodnijmy, że młodzież umie, lubi i potrafi…Pokażmy ich umiejętności, ciekawe hobby. Niech sami o tym napiszą dołączą zdjęcia. Nie muszą pojawić się ich pełne personalia czy zdjęcia ich samych (chociaż dobrze by było…).

Reklamy

Liczymy na pomoc nauczycieli i wychowawców, którzy znają swoich wychowanków. Może być to początek kariery i na pewno – dobra zabawa. Proponuję, aby pojawiły się opisy zredagowane przez samych uczniów, zawierające informacje dotyczące pasji i umiejętności. Może jakieś ciekawe, zabawne historie… Dobrze jeśli to sam nauczyciel po ewentualnej korekcie wyśle prace i zdjęcia na stronę LubieHrubie.pl
e-mail: lubiehrubie@lubiehrubie.pl

Pokażmy, że doceniamy naszych uczniów i jesteśmy z nich dumni!

Opr.: D. Buchowiecki