Modna jesień w Okularium. Teraz w salonach oprawy kultowych marek RayBan i Vogue w niższych cenach

Specjalnie na sezon jesień 2018 przygotowaliśmy specjalną promocję na wybrane markowe oprawy. Tylko teraz w salonach optycznych Okularium w Hrubieszowie oprawy marki Ray Ban od 399 zł oraz Vogue od 299 zł.

Reklamy

 

Ray-Ban® to ponadczasowość, autentyczność, legendarny styl, odwaga i wyjątkowa technologia. Te fundamentalne wartości marki sprawiły, że Ray-Ban® jest w tej chwili najpopularniejszą marką okularów na świecie! Ray-Ban® to okulary dla tych, którzy zawsze mają oczy szeroko otwarte na świat.

 

Vogue Eyewear® projektuje okulary przeciwsłoneczne i oprawy okularów korekcyjnych dla dynamicznych i ciekawych świata kobiet, które kochają modę i traktują ją jak grę, której zasady nieustannie się zmieniają. Kobiety Vogue Eyewear są pewne siebie, radosne i uwielbiają podążać za najnowszymi trendami, łącząc je i dostosowując do własnego stylu i tożsamości.

Reklamy

Odwiedź nas już dziś i wybierz dla siebie nowe, markowe oprawy. Nie zwlekaj, promocja trwa tylko do końca października. Do zobaczenia w Okularium na ulicy Narutowicza 31.

 

Salon optyczny Okularium

ul. Narutowicza 31

22-500 Hrubieszów

Tel. (84) 618 31 92

 

Odwiedź profil firmy na portalu Facebook https://pl-pl.facebook.com/optykaokularium/

Dowiedz się więcej na temat aktualnych promocji na http://okularium.pl/

 

(tekst i fot. mat. sponsora)