Modułowe biuro – cena sprzedaży gotowego obiektu

Modułowe biura Modulex dają znaczące możliwości biznesowe w porównaniu z tradycyjnymi budynkami.

 

Pomimo konfrontacji handlowej między Chinami i USA, Brexitu oraz innych światowych wyzwań, polska gospodarka rośnie stabilnie i pewnie od wielu lat. Dzięki sprzyjającym warunkom rozwijają się zarówno małe, jak i średnie firmy, co oznacza, że każdy może spróbować swoich sił w tej sprawie. Musimy pamiętać, że im więcej przedsiębiorców, tym większa konkurencja, dlatego konieczne jest korzystanie ze wszystkich sposobów rozwoju dostępnych na rynku. Modułowe biura Modulex dają znaczące możliwości biznesowe w porównaniu z tradycyjnymi budynkami.

Biura modułowe: cechy oraz przewagi
Budynki firmy składają się z kontenerów blokowych o wymiarach 6,2 × 2,48 m, z których można budować różnorodne formy architektoniczne. Może to być mobilne biuro z jednego kontenera o powierzchni 15 m2 lub duży budynek z kilkoma biurami. 

Prefabrykowane biura Modulex przewyższają klasyczne pomieszczenia z wielu ważnych powodów:

Szybka budowa. Moduły są produkowane w fabryce, a instalacja nie wymaga długiego przygotowania placu budowy, dzięki czemu biuro będzie w pełni gotowe do pracy maksymalnie przez półtora miesiąca od daty zamówienia;
Mobilność. Kontenery blokowe mogą być wielokrotnie demontowane i montowane bez utraty jakości, dzięki czemu można łatwo przenieść się pod nowy adres, a ponadto, po zdemontowaniu, są bardzo kompaktowe, co umożliwia transport do ośmiu modułów za pomocą zwykłej ciężarówki na raz. Nie ma potrzeby otrzymywania żadnych dodatkowych uprawnień;
Niski koszt. Biura modułowe są znacznie tańsze niż budowa kapitału;
Gwarancja 20 lat;
Przyjazność dla środowiska. Zastosowanie materiałów przyjaznych dla środowiska sprawia, że konstrukcja modułowa jest popularna w Europie i USA. Rama wykonana jest z metalu, warstwa wewnętrzna wykonana jest z blachy wiórowej, a jako uszczelniacz zastosowano niepalne oraz nietoksyczne substancję. Kolejnym ważnym plusem będzie brak dużej ilości odpadów budowlanych tak jak w zwykłym budownictwie.
Cena budowy
Biura modułowe Modulex wyróżniają się niskim kosztem, nawet wśród innych producentów kontenerów blokowych — cena jednego metra kwadratowego zaczyna się od 350 euro. Jest to możliwe, ponieważ fabryka znajduje się na Ukrainie, gdzie, jak wiadomo, koszty produkcji są niższe. Co więcej, produkty są zgodne ze wszystkimi standardami europejskimi, o czym świadczy obecność certyfikatu ISO 9001.

Zatem cena mobilnego biura może zacząć się od nieco ponad pięciu tysięcy euro, ale ostateczny koszt zależy od wielu czynników:

liczby modułów;
Złożoność projektu;
Dodatkowego wyposażenia i komunikacji. W katalogu Modulex możesz zamówić wszystko, czego potrzebujesz, od stołu po kuchenkę mikrofalową. Możliwe jest również układanie systemów zaopatrzenia w wodę, kanalizacji i ogrzewania;
Odległość od placu budowy i więcej.
Zamów teraz
Podczas swojego istnienia zespół firmy zrealizował setki projektów, więc w katalogu Modulex znajdziesz wiele gotowych rozwiązań dla Twojej firmy. Są też dobre wieści dla klientów o niestandardowych potrzebach i preferencjach – strona ma opcję indywidualnego projektu. Możesz obliczyć koszt za darmo w ciągu tylko jednego dnia! 

Setki zadowolonych klientów otrzymało już swoje biura modułowe Modulex, w tym takie firmy jak Interpipe, DTEK, Metinvest, CAPAROL, Leader Electri. 

Zamów, uzyskaj szybkie wyniki i rozwijaj swoją firmę!

 

 

(tekst i fot. mat. partnera)