Moja piękna Gotania – konkurs dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych

Stowarzyszenie na rzecz dzieci i młodzieży jestem im. Św. Jana bosko z siedzibą w Hrubieszowie, ul. Nowa 11 serdecznie zaprasza dzieci i młodzież z Hrubieszowa i okolic do wzięcia udziału w konkursie „Moja piękna Gotania”.

Reklamy


Konkurs jest organizowany w ramach projektu „Harcerze w Gotanii – aktywizacja dzieci i młodzieży w środowisku lokalnym i regionie” – realizowanego przy wsparciu szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

Uczniowie szkół podstawowych proszeni są o wykonanie dowolną techniką i w dowolnym formacie pracy plastycznej, przedstawiającej piękny zakątek terenu Gotania. Gimnazjalistów prosimy o przygotowanie albumu zawierającego do dziesięciu zdjęć urokliwych miejsc naszego regionu. Autorskie zdjęcia mogą być ciekawie opisane.

Albumy, jak  również prace plastyczne prosimy przesyłać do 20 listopada do koordynatora konkursu, pani Moniki Bator, na adres Stowarzyszenia (22-500 Hrubieszów, ul. Nowa 11). Prosimy o podanie imienia nazwiska i wieku, telefonu kontaktowego oraz adresu.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty do 30 listopada. Dla laureatów przewidziane są atrakcyjne nagrody, a wszystkie prace będą elementem wystawy w świetlicy harcerskiej przy plebanii parafii pw. Ducha Świętego w Hrubieszowie.