Moja piękna Gotania – rozstrzygnięcie konkursu

Dnia 7 grudnia został rozstrzygnięty konkurs „Moja piękna Gotania” zorganizowany przez hrubieszowskie Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży JESTEM im. Św. Jana Bosko w ramach projektu „Harcerze w Gotanii – aktywizacja dzieci i młodzieży w środowisku lokalnym i regionie”.

Reklamy


Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu pracy plastycznej lub albumu fotograficzny prezentujących region Gotanii. Prac napłynęło bardzo dużo (głownie od uczniów z ZSM nr 1) a wszystkie są piękne i wybór najlepszych nie był prosty. 

Wyboru nagrodzonych prac dokonała komisja konkursowa w składzie: ksiądz proboszcz Marek Giergiel i ksiądz Łukasz Wojtaszek (księża z parafii Ducha Świętego w Hrubieszowie), pani Ewa Watras (nauczyciel plastyki), pani Agnieszka Zdun (fotograf) oraz pani Agnieszka Kolano (nauczyciel plastyki i przedstawiciel Stowarzyszenia JESTEM).

 

Oto lista nagrodzonych:

 

Kategoria klas `1 – 3 (prace plastyczne)

I miejsce Wiktoria Laskowska kl.  3b ZSM nr 1 w Hrubieszowie

II miejsce Nicola Sas kl. 3a ZSM nr 1 w Hrubieszowie

III miejsce Andrzej Tarasiuk kl. 3b ZSM nr 1 w Hrubieszowie

 

Wyróżnienia: Jagoda Natucka kl.  3b ZSM nr 1 w Hrubieszowie

Ewa Gis kl.  3a ZSM nr 1 w Hrubieszowie

Emilia Stasiuk kl.  3b ZSM nr 1 w Hrubieszowie

Artem Huberuk kl.  3a ZSM nr 1 w Hrubieszowie

 

Kategoria klas 4 – 6 i gimnazjum (prace plastyczne)

I miejsce Damian Skiba kl.  5c ZSM nr 1 w Hrubieszowie

II miejsce Damian Teterycz kl.  IIb ZSM nr 1 w Hrubieszowie

III miejsce Aleksandra Gietka kl.  5a ZSM nr 1 w Hrubieszowie

 

Kategoria 4 – 6 i gimnazjum (album fotograficzny)

Julia Bańka kl.  II a  ZSM nr 2 w Hrubieszowie; Weronika Bańka kl.  6b ZSM nr 2 w Hrubieszowie; Łukasz Kramczyński kl.  I b ZSM nr 1 w Hrubieszowie

 

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy!!!

 

W najbliższych dniach do szkół zostaną dostarczone nagrody i podziękowania. Wszyscy nagrodzeni wraz z opiekunami zostaną także zaproszeni w lutym 2015r. na uroczyste spotkanie podsumowujące projekt „Harcerze w Gotanii – aktywizacja dzieci i młodzieży w środowisku lokalnym i regionie” realizowany przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej

 

 

info i fot. Stowarzyszenie „Jestem”