Na nic głosy…

Dziś otrzymałem od osoby, która rejestrowała plac zabaw Przedszkola nr 5 w konkursie Danonków, maila następującej treści:

Reklamy

„Niestety… nasz plac zabaw został wyłączony z konkursu, gdyż znajduje się na nim przedszkole i dlatego nie może brać udziału w konkursie. Dziękuję za szczere chęci, ale trzeba usunąć informację o głosowaniu. Niestety, nie uda się przebrnąć przez tę sytuację. Jeszcze raz dziękuję za takie zaangażowanie.”

Zapewne jest jakiś regulamin konkursu, ale swoją drogą trochę to dziwne, że w takiej firmie, jak Danone nikt nie panuje nad sytuacją… Bo przecież plac zabaw Przedszkola nr 5, zanim go zdyskwalifikowano, był zarejestrowany w tym konkursie co najmniej przez 2 dni.

Reklamy

Jeśli zaś chodzi o usunięcie informacji… Doszedłem do wniosku, że obydwa newsy pozostawię. Może dzięki temu ktoś się wreszcie sprawą zainteresuje!

Być może stworzę nawet w prawym menu specjalny dział pt. „Hrubieszowskie kurioza” i plac zabaw Przedszkola nr 5 znajdzie się w nim, jako pierwszy…

Jeśli zaś chodzi o inne place zabaw… Wydaje mi się, że w Hrubieszowie znalazło by się kilka godnych zgłoszenia do tego konkursu. Dlaczego więc w konkursie nie bierze udziału ani jeden?

A zgłosić taki plac zabaw może dosłownie każdy – o czym można się przekonać kilkanaście razy dziennie oglądając dowolny program telewizyjny!!!