18 lipca 2024

Nadkomisarz Elżbieta Błaziak z Hrubieszowa najlepsza w województwie

5 września 2018 r. odbyły się Eliminacje Wojewódzkie do I Ogólnopolskiego Konkursu dla Policjantów – Oskarżycieli Publicznych. Zwyciężyła w nich nadkomisarz Elżbieta Błaziak z Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie.

Reklamy

 

25 września 2018 r. odbyły się Eliminacje Wojewódzkie do I Ogólnopolskiego Konkursu dla Policjantów – Oskarżycieli Publicznych. Policjanci reprezentujący wszystkie miejskie i powiatowe jednostki naszego garnizonu mieli do rozwiązania test wiedzy oraz kazusy z materialnego prawa wykroczeń. 

Zwyciężyła nadkomisarz Elżbieta Błaziak z KPP w Hrubieszowie. Policjantka w listopadzie 2018 r. będzie reprezentowała nasze województwo w finale ogólnopolskiego konkursu, który odbędzie się w Legionowie.

Reklamy

Wojewódzkie Eliminacje do I Ogólnopolskiego Konkursu dla Policjantów – Oskarżycieli Publicznych odbyły się na terenie obiektów KWP w Lublinie. Policjanci ze wszystkich powiatów naszego województwa rywalizowali w teście wiedzy zawierającego 50 pytań. Kolejnym etapem było rozwiązanie 10 kazusów  z materialnego prawa wykroczeń.

Zawody zostały przeprowadzone przez policjantów z Wydziału Prewencji KWP w Lublinie oraz Sekcji Doskonalenia Zawodowego Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Lublin.

Reklamy

I miejsce zajęła nadkom. Elżbieta Błaziak z KPP w Hrubieszowie

II miejsce zajęła mł.asp. Anna Beń z KMP w Białej Podlaskiej

III miejsce zajął asp. Adam Krzaczkowski z KPP w Tomaszowie Lubelskim.

 

źródło i fot.: KWP Lublin