Nagrody dla nauczycieli

HrubieszówZwierzyniec

Reklamy

Dzień Edukacji Narodowej dla niektórych nauczycieli oprócz kwiatów i życzeń przynosi satysfakcję, że otrzymują nagrodę w postaci dyplomu z pięknymi podziękowaniami za dotychczasową efektywną pracę oraz ekwiwalent pieniężny, który bardzo ładnie wygląda na papierze, ale fiskus czuwa i trochę tę radość tłumi, która jednak jest.

***

Podczas uroczystości zorganizowanej w Zwierzyńcu przez zamojski oddział zamiejscowy Kuratorium Oświaty w Lublinie z naszego powiatu nagrody odebrali:

Medal Komisji Edukacji Narodowej
1. Beata Drewnik – Szkoła Podstawowa nr 2 w Hrubieszowie

Nagrodę Kuratora Oświaty w Lublinie
1. Marzanna Bednarczuk – Gimnazjum nr 3 w Hrubieszowie
2. Joanna Tumiłowicz – Fijołek –Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie
3. Elżbieta Zając – Zespół Szkół Publicznych im. Papieża Jana Pawła II w Moniatyczach (Gmina Hrubieszów).

***

W Hrubieszowie, nagrody od Starosty Powiatu Hrubieszowskiego otrzymali:

1. Aneta Dyl – Tarnawska – Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Hrubieszowie
2. Maryla Szabat – Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Hrubieszowie
3. Józef Dyniec – Zespół Szkół nr 1 w Hrubieszowie
4. Anna Wiśniewska – Zespół Szkół nr 1 w Hrubieszowie
5. Beata Tomaszczuk – Zespół Szkół nr 1 w Hrubieszowie
6. Wojciech Jakulewicz – Zespół Szkół nr 1 w Hrubieszowie
7. Józef Steciuk – Zespół Szkół nr 1 w Hrubieszowie
8. Lucyna Zielińska – Zespół Szkół nr 1 w Hrubieszowie
9. Anna Modzelewska – Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie
10. Marek Krasiński – Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie
11. Czesława Semczuk – Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie
12. Ewa Łopocka – Dyjak – Zespół Szkół nr 3 w Hrubieszowie
13. Anna Szadowska – Zespół Szkół nr 3 w Hrubieszowie
14. Krystyna Wójtowicz – Zespół Szkół nr 3 w Hrubieszowie
15. Agata Unkiewicz – Zespół Szkół nr 4 w Hrubieszowie
16. Beata Gołofit – Hawryluk – Bursa Międzyszkolna w Hrubieszowie
17. Ewa Puszek – Nowak – Bursa Międzyszkolna w Hrubieszowie
18. Marian Mydlak – Zespół Szkół w Turkowicach
19. Halina Pasieka – Zespół Szkół w Dołhobyczowie
20. Małgorzata Szczęk – Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Hrubieszowie

Nagrody od Burmistrza Miasta Hrubieszowa otrzymali:

1. Jolanta Podlewska – Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie
2. Joanna Kasprzak – Szkoła Podstawowa nr 2 w Hrubieszowie
3. Agnieszka Handziuk – Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie
4. Ewa Sitnik – Pogwizd – SP nr 3 w Hrubieszowie
5. Małgorzata Greszta – Gimnazjum nr 1 w Hrubieszowie
6. Beata Caboń – Gimnazjum nr 2 w Hrubieszowie
7. Wiesław Grzyb – Gimnazjum nr 3 w Hrubieszowie
8. Anna Pal – Przedszkole nr 1 w Hrubieszowie
9. Maria Jastrzębska – Przedszkole nr 3 w Hrubieszowie

Były również nagrody Wójtów w gminach oraz Dyrektorów w każdej ze szkół.

Opracował – mak

_________________________________________________

Na zdjęciu – Nagradzanie nauczycieli podczas uroczystej akademii w Szkole Podstawowej nr 2 w Hrubieszowie. Pierwsza od lewej (przodem) to p. Beata Drewnik (zdjęcie wykonał p. Marcin Mróz).
_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009