Najlepsi sportowcy i osiągnięcia Gimnazjum nr 2 po 10. latach

Hrubieszów 10 lat minęło Gimnazjum nr 2 w Hrubieszowie, więc pokusiłem się o wytypowanie w tym okresie pierwszej dziesiątki najlepszych sportowców: open, dziewcząt i chłopców oraz podobnie ułożyłem listę osiągnięć. Czy te klasyfikacje są doskonałe? Zapewne nie – każdy może mieć własne zdanie. Dodatkowo mnie ciekawi, komu uda się pozmieniać np. te kolejności po piętnastu latach.

Reklamy

***

Najlepsi sportowcy G. 2 w l. 1999 – 2009

Open

1. Sylwia Dąbrowska

– Mistrzyni Polski Młodziczek w skoku w dal wynikiem 5.55 m., Bielsko – Biała 2001 r.;

– 4 miejsce na 200 m. i 6 – te w skoku w dal , podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży we Wrocławiu w 2002 r.;

– Mistrzyni Polski LZS Jun. mł. w biegu na 200 m., 3 – cia w sztafecie 4 x 100 m. i 4. w skoku w dal, Siedlce 2002 r.

– Vice Mistrzyni Centralnych Igrzysk LZS w skoku w dal i w biegu na 200 m. w Zamościu 2002 r.;

– 2 miejsce w skoku w dal podczas Drużynowej Centralnej Gimnazjady Ligii la w Białymstoku w 2001 r.;

– 1 miejsca w makroregionie lubelsko – podlaskiego juniorek młodszych w skoku w dal i sztafecie 4 x 100 m. w 2002 r.

– 1 miejsce w skoku w dal podczas Mistrzostw Makroregionu Młodzików w 2000 r

– Mistrzyni Wojewódzkiej gimnazjady w skoku w dal i sztafecie 4 x 100 m. w 2000 r

– 1 miejsca w Halowych Mistrzostwach Woj. Młodzikóww skoku w dal w 2001 r.

– 1 miejsca w Gimnazjadzie Wojewódzkiej w skoku w dal i sztafecie 4 x 100 m. w 2001 r.

– 1 miejsca w Mistrzostwach Województwa Młodzików w skoku w dal i szafecie 4 x 100 m. w 2001 r.

– 1 miejsca w Mistrzostwach Województwa Młodzików w skoku w dal i sztafecie 4 x 100 m w 2001 r.

– 1 miejsce w Halowych Mistrzostwach Województwa Juniorek Młodszych w skoku w dal w 2002 r.

– 1 miejsce w Województwie Juniorek Młodszych w skoku w dal w 2002 r.

– 1 miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w skoku w dal i sztafecie 4 x 100 m w 2002 r.

– w piłce ręcznej: 3 miejsce w 2001 w Rejonie Zamojskim

– w piłce koszowej 5 miejsce w rejonie zamojskim w 2002 r.

– Dwukrotnie 1 – wsze i jeden raz 3-cie miejsce w Plebiscycie na najlepszych sportowców w Powiecie

– 9-ta w plebiscycie na najlepszych sportowców Zamojszczyzny w Tygodniku Zamojskim w 2002 r.

2. Monika Machometa

– Reprezentantka Polski i udział w barwach narodowych w międzynarodowych turniejach w Unihokeja w Niemczech (zdobyła 5 bramek i strzeliła decydujący rzut karny) i na Łotwie (drużynowo 6 miejsce) w 2002 r.,

– 6 miejsce podczas Mistrzostw Polski Młodziczek w Unihokeja w 2002 r.;

– 5 miejsce w Turnieju Półfinałowym Mistrzostw Polski Młodziczek o Puchar Polskiej Federacji Unihokeja w kategorii młodziczek 2000 r.

w Mielcu;

– 5 miejsce w turnieju półfinałowym o Puchar Polskiej Federacji Unihokeja młodziczek w 2001 r.

– reprezentowała szkołę również: w piłce ręcznej (3 w rejonie), koszowej (5 miejsce)

– zakwalifikowała się do I – ligowej Uno Gdynia w Unihokeja, po ukończeniu Gimnazjum;

– 5-te i 6 miejsce w plebiscytach na najlepszych sportowców w powiecie

3. Piotr Fulara

– reprezentował województwo lubelskie o piłkarski Puchar Kazimierza Deyny, wywalczył z kolegami DRUGIE miejsce w Polsce !!!;

– przyczynił się do 5 miejsca chłopców w Wojewódzkiej Lidze LA Gimnazjum w 2003 r.

– w barwach Unii wywalczył 2 miejsce w Lidze wojewódzkiej trampkarzy w piłce nożnej

– Podczas Mistrzostw Województwa Gimnazjum w Białej Podlaskiej zajął 5 miejsce w skoku wzwyż – 1.70 w 2004 r.

– Mistrz województwa LZS w skoku wzwyż w 2004 r.

4. Mateusz Czerw, Łukasz Wojciechowski, Maciej Węgor

– Brązowi medaliści Mistrzostw Polski Juniorów w Unihokeja w 2006 r.

– reprezentaci szkoły w różnych dyscyplinach sportowych

– (M. Czerw)10 – ty w plebiscycie na najlepszych sportowców w powiecie

5. Magda Doroszczuk

– zajęła 4 miejsce w skoku w dal podczas Mistrzostw Polski Młodziczek w 2008 r. w Słupsku

– 4 miejsce w skoku w dal podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych w 2009 r. w Spale

– 7-ma w skoku w dal podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Krakowie w 2009 r.

– 7-ma podczas Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych LZS w skoku w dal w Słubicach 2009 r.

– 13 miejsce podczas Mistrzostwe Polski Młodziczek w skoku w dal w 2007 r

– 3-cia w Międzynarodowym Festiwalu Sportu Dzieci i Młodzieży w Zamościu 2008 r. na dystansie 100 m

– Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w skoku w dal zajęła 2 lokatę w 2008 r.

– w Mistrzostwach makroregionu lubelsko – podlaskiego juniorek młodszych w skoku w dal uplasowała się na 3 miejscu w 2009 r.

– w Białymstoku podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek – 3 m. w skoku w dal w 2007 r.

– Halowe Mistrzostwa Województwa Młodzików LA w Lublinie 1 miejsce w skoku w dal. i 3-cie na 60 m. w 2007 r.

– Mistrzyni Gimnazjady Wojewódzkiej w skoku w dal w 2007 r.
– Mistrzyni Województwa Młodziczek w skoku w dal i wicemistrzyni na 100 m w 2007 r.

– Halowe Mistrzostwa Juniorek Młodszych w Lublinie: 1-wsza w skoku w dal i 3-cia na 60 m. w 2008 r

– 2-ga w piłce ręcznej podczas Zamojskiej Gimnazjady Rejonowej w Tomaszowie Lub. w 2008 r. i 4-te w 2007

6. Agnieszka Łatka

– 5 miejsce podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych w 2007 r. w chodzie sportowym na dystansie 3000 m.

– 5 miejsce w chodzie sportowym na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Szczecinie w 2007 r. na dystansie 5000 m.

– 7-ma podczas Mistrzostw Polski Młodziczek w Siedlcach w 2006 r. w chodzie sportowym na dystansie 3000 m.

– brązowa medalistka Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych LZS w Hrubieszowie w 2007 r. w chodzie sportowym na dystansie 5000 m.

– zajęła 18 miejsce podczas Mistrzostw Polski Młodzików w Kielcach w chodzie na 3 km. w 2005 r.

– zajęła 2 miejsce podczas Mistrzostw Międzywojewódzkich Młodzików Lubelsko – Podlaskich w chodzie sportowym na 3 km w 2005 r.

– wygrała chód na 3 km. podczas Mistrzostw Regionu Lubelsko – Podlaskiego Młodzików w Zamościu w 2006 r

– 2 miejsce w chodzie na 5 km. podczas Mistrzostw Regionu Lubelsko – Podlaskiego Juniorów Młodszych w 2007 r

– 4-ta w piłce ręcznej podczas Zamojskiej Gimnazjady Rejonowej w 2007

– 7 –ma w plebiscycie na najlepszych sportowców w powiecie

7. Majka Hojda

– 6-ta w w biegu na 1500 m. podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Krakowie w 2009 r.

– 8 miejsce w biegu na 1000 m podczas Mistrzostw Polski Młodziczek w 2008 r. w Słupsku

– 9-ta w biegu na 2000 m. podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych w 2009 r. w Spale

– brązowa medalistka Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych LZS na 1500 m w Słubicach 2009 r.

– 53 miejsce w przełajowej OOM w 2009 r. na dystansie 3000 m

– Przełajowe Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS, Juniorki Młodsze na 2000 m. 25. w 2009 r.

– 3-cia w Międzynarodowym Festiwalu Sportu Dzieci i Młodzieży w Zamościu 2008 r. na dystansie 600 m.

– podczas Mistrzostw Makroregionu Lubelsko – Podlaskiego Juniorek Młodszych w biegu na 1500 m. uplasowała się na 1 miejscu

– Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 4. na 1000 m. w 2008 r.

– Mistrzyni Województwa Młodziczek w biegu na 600 m w 2007 r.

– Halowe Mistrzostwa Juniorek Młodszych w Lublinie: 1-wsza w biegu na 600 m. w 2008 r

– Mistrzyni Gimnazjady wojewódzkiej w biegu na 1000 m w 2008 r

– Mistrzyni Województwa w Przełajowej Gimnazjadzie za r. szk. 2008/2009

– Lublin, Mistrzostwa Województwa Juniorek mł. OZLA 800 m. w 2009 r.

– 2-ga w piłce ręcznej podczas Zamojskiej Gimnazjady Rejonowej w Tomaszowie Lub. w 2008 r. i 4 –te w 2007

– czołowa zawodniczka w licznych biegach ulicznych i przełajowych

8. Justyna Paczała

– 6 miejsce w sztafecie 4 x 100 m. podczas Mistrzostw Polski Młodzików w 2000 r. w Poznaniu;

– 7/8 miejsce w sztafecie 4 x 100 m. podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży we Wrocławiu w 2002 r.

– brązowy medal w sztafecie 4 x 100 m. podczas Mistrzostw Polski LZS Jun. mł. w Siedlcach w 2002 r.

– 3 miejsce na 100 m. i 4 x 100 m podczas Mistrzostw Makroregionu Lubelsko – Podlaskiego Młodzików w 2000 r. i 2 – gie w sztafecie w 2001 r.;

– 10 miejsce drużynowo w Polsce w Gimnazjalnej Lidze LA w 2001 r.

– I miejsce w makroregionie lubelsko – podlaskim juniorek młodszych sztafecie 4 x 100 m. w 2002 r.

– mistrzyni sztafecie 4 x 100 m. i viceMistrzyni Wojewódzkiej gimnazjady na 100 m. w 2000 r

– I miejsca w Halowych Mistrzostwach Woj. Młodzików na 60 m. w 2001 r.

– I miejsca w Halowych Mistrzostwach Woj. Młodzikóww skoku w dal w 2001 r.

– I miejsca w Gimnazjadzie Wojewódzkiej w biegu na 100 m. i sztafecie 4 x 100 m. w 2001 r.

– I miejsca w Mistrzostwach Województwa Młodzików w sztafecie 4 x 100 m w 2001 r.

– Mistrzyni Gimnazjady Wojewódzkiej w sztafecie 4 x 100 m w 2002 r.

– Mistrzyni Województwa Młodziczek w sztafecie 4 x 100 m i wicemistrzyni w biegu nna 100 m. w 2001 r.

– 2 miejsce w Halowych Mistrzostwach Województwa Juniorek Młodszych w skoku w dal w 2002 r.

– reprezentowała szkołę również: w piłce koszowej (5 miejsce w Rejonie) i ręcznej (3 miejsce w Rejonie)

– Dwukrotnie 2-ga i raz 4-ta w Plebiscycie na najlepszych sportowców w Powiecie;

9. Fedorowicz Kamil

– zajął 11 miejsce w biegu na 600 m. podczas Mistrzostw Polski Młodzików w Słubicach w 2003 r.

– zajął 63 miejsce na 3000 m. podczas Przełajowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w Płocku (od 200 m. biegł w jednym kolcu, a trasa była piaszczysta, tuż nad Wisłą) w 2004 r.

– wywalczył 11 miejsce na dystansie 3000 m. podczas Przełajowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych LZS w Żerkowie w 2004 r.

– zajął 2 miejscew biegu na 600 m. podczas Mistrzostw Makroregionu Młodzików Lubelsko – Podlaskiego w Białymstoku w 2003 r.

– 3 miejsce na 800 m. i 5 – te w sztafecie 4 x 100 m. podczas Mistrzostw Makroregionu Lubelsko – Podlaskiego Juniorów Młodszych w 2004 r.

– zajął 1 miejsce w biegu na 1500 m. w Juniorach Młodszych podczas Przełajowych Mistrzostw Województwa LZS w Zamościu w 2004 r.

– Mistrz województwa LZS w biegu na 400 m i wicemistrz w oszczepie w 2004 r.

– zajął 4 miejsce podczas Przełajowych Mistrzostw Województwa Młodzików w Białej Podlaskiej w 2003 r.

– czołowy zawodnik w biegach ulicznych (wiele zwycięstw)

– Indywidualne Mistrzostwa Województwa Gimnazjum w LA: 5.Fedorowicz Kamil 1000 m.
– przyczynił się do 5 miejsca chłopców w Wojewódzkiej Lidze LA Gimnazjum w 2003 r.

– 4 miejsce w Mistrzostwach Rejonu chłopców w Sztafetowych Biegach Przełajowych w 2003 r.

10. Arkadiusz Pukaluk

– Startował w Mistrzostwach Polski w wędkarstwie w 2002 r.

– Indywidualny Mistrz Województwa Gimnazjum w biegu na 100 m w 2002 r.

– 2 miejsce w Mistrzostwach Województwa Młodzików na 100 m. i 3 – ci w sztafecie 4 x 100 m. w 2001 r.;

– Vice Mistrz Gimnazjalnych Mistrzostw Województwa w biegu na 100 m i 3 miejsce w sztafecie 4 x 100 m. w 2002 r.

– wywalczył z kolegami 7 miejsce w województwie w lidze gimnazjalnej w la w 2001 r.

– wywalczył z kolegami 8 miejsce w województwie w lidze gimnazjalnej w la w 2002 r.

– wywalczył z kolegami w piłce ręcznej 3 miejsce w Rejonie Zamojskim w 2001 r.,

– 2 miejsce podczas Mistrzostw Rejonu Zamojskiego Gimnazjum na 100 m. i 2 w sztafecie 4 x 100 m. w 2001 r.;

***

Najlepsi sportowcy G. 2 w l. 1999 – 2009

Dziewczęta

1. Sylwia Dąbrowska

– Mistrzyni Polski Młodziczek w skoku w dal wynikiem 5.55 m., Bielsko – Biała 2001 r.;

– 4 miejsce na 200 m. i 6 – te w skoku w dal , podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży we Wrocławiu w 2002 r.;

– Mistrzyni Polski LZS Jun. mł. w biegu na 200 m., 3 – cia w sztafecie 4 x 100 m. i 4. w skoku w dal, Siedlce 2002 r.

– Vice Mistrzyni Centralnych Igrzysk LZS w skoku w dal i w biegu na 200 m. w Zamościu 2002 r.;

– 2 miejsce w skoku w dal podczas Drużynowej Centralnej Gimnazjady Ligii la w Białymstoku w 2001 r.;

– 1 miejsca w makroregionie lubelsko – podlaskiego juniorek młodszych w skoku w dal i sztafecie 4 x 100 m. w 2002 r.

– 1 miejsce w skoku w dal podczas Mistrzostw Makroregionu Młodzików w 2000 r

– Mistrzyni Wojewódzkiej gimnazjady w skoku w dal i sztafecie 4 x 100 m. w 2000 r

– 1 miejsca w Halowych Mistrzostwach Woj. Młodzikóww skoku w dal w 2001 r.

– 1 miejsca w Gimnazjadzie Wojewódzkiej w skoku w dal i sztafecie 4 x 100 m. w 2001 r.

– 1 miejsca w Mistrzostwach Województwa Młodzików w skoku w dal i szafecie 4 x 100 m. w 2001 r.

– 1 miejsca w Mistrzostwach Województwa Młodzików w skoku w dal i sztafecie 4 x 100 m w 2001 r.

– 1 miejsce w Halowych Mistrzostwach Województwa Juniorek Młodszych w skoku w dal w 2002 r.

– 1 miejsce w Województwie Juniorek Młodszych w skoku w dal w 2002 r.

– 1 miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w skoku w dal i sztafecie 4 x 100 m w 2002 r.

– w piłce ręcznej: 3 miejsce w 2001 w Rejonie Zamojskim

– w piłce koszowej 5 miejsce w rejonie zamojskim w 2002 r.

– Dwukrotnie 1 – wsze i jeden raz 3-cie miejsce w Plebiscycie na najlepszych sportowców w Powiecie

– 9-ta w plebiscycie na najlepszych sportowców Zamojszczyzny w Tygodniku Zamojskim w 2002 r.

2. Monika Machometa

– Reprezentantka Polski i udział w barwach narodowych w międzynarodowych turniejach w Unihokeja w Niemczech (zdobyła 5 bramek i

strzeliła decydujący rzut karny) i na Łotwie (drużynowo 6 miejsce) w 2002 r.,

– 6 miejsce podczas Mistrzostw Polski Młodziczek w Unihokeja w 2002 r.;

– 5 miejsce w Turnieju Półfinałowym Mistrzostw Polski Młodziczek o Puchar Polskiej Federacji Unihokeja w kategorii młodziczek 2000 r.

w Mielcu;

– 5 miejsce w turnieju półfinałowym o Puchar Polskiej Federacji Unihokeja młodziczek w 2001 r.

– reprezentowała szkołę również: w piłce ręcznej (3 w rejonie), koszowej (5 miejsce)

– zakwalifikowała się do I – ligowej Uno Gdynia w Unihokeja, po ukończeniu Gimnazjum;

– 5-te i 6 miejsce w plebiscytach na najlepszych sportowców w powiecie

3. Magda Doroszczuk

– zajęła 4 miejsce w skoku w dal podczas Mistrzostw Polski Młodziczek w 2008 r. w Słupsku

– 4 miejsce w skoku w dal podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych w 2009 r. w Spale

– 7-ma w skoku w dal podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Krakowie w 2009 r.

– 7-ma podczas Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych LZS w skoku w dal w Słubicach 2009 r.

– 13 miejsce podczas Mistrzostwe Polski Młodziczek w skoku w dal w 2007 r

– 3-cia w Międzynarodowym Festiwalu Sportu Dzieci i Młodzieży w Zamościu 2008 r. na dystansie 100 m

– Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w skoku w dal zajęła 2 lokatę w 2008 r.

– w Mistrzostwach makroregionu lubelsko – podlaskiego juniorek młodszych w skoku w dal uplasowała się na 3 miejscu w 2009 r.

– w Białymstoku podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek – 3 m. w skoku w dal w 2007 r.

– Halowe Mistrzostwa Województwa Młodzików LA w Lublinie 1 miejsce w skoku w dal. i 3-cie na 60 m. w 2007 r.

– Mistrzyni Gimnazjady Wojewódzkiej w skoku w dal w 2007 r.
– Mistrzyni Województwa Młodziczek w skoku w dal i wicemistrzyni na 100 m w 2007 r.

– Halowe Mistrzostwa Juniorek Młodszych w Lublinie: 1-wsza w skoku w dal i 3-cia na 60 m. w 2008 r

– 2-ga w piłce ręcznej podczas Zamojskiej Gimnazjady Rejonowej w Tomaszowie Lub. w 2008 r. i 4-te w 2007

4. Agnieszka Łatka

– 5 miejsce podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych w 2007 r. w chodzie sportowym na dystansie 3000 m.

– 5 miejsce w chodzie sportowym na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Szczecinie w 2007 r. na dystansie 5000 m.

– 7-ma podczas Mistrzostw Polski Młodziczek w Siedlcach w 2006 r. w chodzie sportowym na dystansie 3000 m.

– brązowa medalistka Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych LZS w Hrubieszowie w 2007 r. w chodzie sportowym na dystansie 5000 m.

– zajęła 18 miejsce podczas Mistrzostw Polski Młodzików w Kielcach w chodzie na 3 km. w 2005 r.

– zajęła 2 miejsce podczas Mistrzostw Międzywojewódzkich Młodzików Lubelsko – Podlaskich w chodzie sportowym na 3 km w 2005 r.

– wygrała chód na 3 km. podczas Mistrzostw Regionu Lubelsko – Podlaskiego Młodzików w Zamościu w 2006 r

– 2 miejsce w chodzie na 5 km. podczas Mistrzostw Regionu Lubelsko – Podlaskiego Juniorów Młodszych w 2007 r

– 4-ta w piłce ręcznej podczas Zamojskiej Gimnazjady Rejonowej w 2007

– 7 –ma w plebiscycie na najlepszych sportowców w powiecie

5. Majka Hojda

– 6-ta w w biegu na 1500 m. podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Krakowie w 2009 r.

– 8 miejsce w biegu na 1000 m podczas Mistrzostw Polski Młodziczek w 2008 r. w Słupsku

– 9-ta w biegu na 2000 m. podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych w 2009 r. w Spale

– brązowa medalistka Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych LZS na 1500 m w Słubicach 2009 r.

– 53 miejsce w przełajowej OOM w 2009 r. na dystansie 3000 m

– Przełajowe Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS, Juniorki Młodsze na 2000 m. 25. w 2009 r.

– 3-cia w Międzynarodowym Festiwalu Sportu Dzieci i Młodzieży w Zamościu 2008 r. na dystansie 600 m.

– podczas Mistrzostw Makroregionu Lubelsko – Podlaskiego Juniorek Młodszych w biegu na 1500 m. uplasowała się na 1 miejscu

– Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 4. na 1000 m. w 2008 r.

– Mistrzyni Województwa Młodziczek w biegu na 600 m w 2007 r.

– Halowe Mistrzostwa Juniorek Młodszych w Lublinie: 1-wsza w biegu na 600 m. w 2008 r

– Mistrzyni Gimnazjady wojewódzkiej w biegu na 1000 m w 2008 r

– Mistrzyni Województwa w Przełajowej Gimnazjadzie za r. szk. 2008/2009

– Lublin, Mistrzostwa Województwa Juniorek mł. OZLA 800 m. w 2009 r.

– 2-ga w piłce ręcznej podczas Zamojskiej Gimnazjady Rejonowej w Tomaszowie Lub. w 2008 r. i 4 –te w 2007

– czołowa zawodniczka w licznych biegach ulicznych i przełajowych

6. Justyna Paczała

– 6 miejsce w sztafecie 4 x 100 m. podczas Mistrzostw Polski Młodzików w 2000 r. w Poznaniu;

– 7/8 miejsce w sztafecie 4 x 100 m. podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży we Wrocławiu w 2002 r.

– brązowy medal w sztafecie 4 x 100 m. podczas Mistrzostw Polski LZS Jun. mł. w Siedlcach w 2002 r.

– 3 miejsce na 100 m. i 4 x 100 m podczas Mistrzostw Makroregionu Lubelsko – Podlaskiego Młodzików w 2000 r. i 2 – gie w sztafecie w 2001 r.;

– 10 miejsce drużynowo w Polsce w Gimnazjalnej Lidze LA w 2001 r.

– I miejsce w makroregionie lubelsko – podlaskim juniorek młodszych sztafecie 4 x 100 m. w 2002 r.

– mistrzyni sztafecie 4 x 100 m. i viceMistrzyni Wojewódzkiej gimnazjady na 100 m. w 2000 r

– I miejsca w Halowych Mistrzostwach Woj. Młodzików na 60 m. w 2001 r.

– I miejsca w Halowych Mistrzostwach Woj. Młodzikóww skoku w dal w 2001 r.

– I miejsca w Gimnazjadzie Wojewódzkiej w biegu na 100 m. i sztafecie 4 x 100 m. w 2001 r.

– I miejsca w Mistrzostwach Województwa Młodzików w sztafecie 4 x 100 m w 2001 r.

– Mistrzyni Gimnazjady Wojewódzkiej w sztafecie 4 x 100 m w 2002 r.

– Mistrzyni Województwa Młodziczek w sztafecie 4 x 100 m i wicemistrzyni w biegu nna 100 m. w 2001 r.

– 2 miejsce w Halowych Mistrzostwach Województwa Juniorek Młodszych w skoku w dal w 2002 r.

– reprezentowała szkołę również: w piłce koszowej (5 miejsce w Rejonie) i ręcznej (3 miejsce w Rejonie)

– Dwukrotnie 2-ga i raz 4-ta w Plebiscycie na najlepszych sportowców w Powiecie;

7. Paulina Krzaczek

– 7/8 miejsce w sztafecie 4 x 100 m. podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży we Wrocławiu w 2002 r. i I-sze w Makroregionie;

– 1 miejsce w makroregionie lubelsko – podlaskim juniorek młodszych w sztafecie 4 x 100 m. w 2002 r.

– 2 miejsce w sztafecie 4 x 100 m. i 6 – te na 300 m. p.pł. podczas Mistrzostw Makroregionu Lubelsko – Podlaskiego Młodziczek w 2001 r.

– 3 – cia w sztafecie 4 x 100 m. i 6 – ta na 300 m.p.pł. podczas Mistrzostw Makroregionu Młodzików w 2000 r.;

– Trzykrotna Mistrzyni Województwa Gimnazjów w sztafecie 4 x 100 m. w 2000, 2001 i 2002 r.

– 1 miejsce w Mistrzostwach Województwa Młodziczek na 300 m. p.pł. i sztafecie 4 x 100 m. w 2001 r.;

– 2 miejsce w 2002 i 3-cie w 2001 r. podczas Gimnazjalnych Mistrzostw Województwa w biegu na 100 m.

– 2 miejsca w Halowych Mistrzostwach Województwa Juniorek Młodszych w trójskoku i na 60 m. w 2002 r.;

– Znakomita leworęczna piłkarka ręczna: 3 miejsce w Rejonie Zamojskim w 2001 oraz w piłce koszowe (5. w rejonie)

– 10 miejsce drużynowo w Polsce w Gimnazjalnej Lidze LA w 2001 r.

8. Natalia Tymecka

– Reprezentowała Polskę podczas międzynarodowego turnieju w Unihokeja na Łotwie w 2002 r. (6 miejsce);

– 6 miejsce podczas Mistrzostw Polski Młodziczek w Unihokeja w 2002 r.

– 5 miejsce w Turnieju Półfinałowym Mistrzostw Polski Młodziczek o Puchar Polskiej Federacji Unihokeja w kategorii młodziczek 2000 r.

w Mielcu;

– 5 miejsce w turnieju półfinałowym o Puchar Polskiej Federacji Unihokeja młodziczek w 2001 r.

– Reprezentantka szkoły w rzucie oszczepem podczas Finału Ligii la w Białymstoku w 2001 r.

– reprezentowała szkołę również: w piłce koszowej (5 miejsce w Rejonie), ręcznej (3 miejsce w Rejonie), siatkowej, przełajach, tenisie stołowym;

– najczęściej najniższa zawodniczka zawodów, ale ile ambicji, sprytu i zaciętości;

9. Paulina Kusiak

– Udział w Przełajowych Mistrzostwach Polski LZS Młodzików w 2001 r.;

– 13 –te miejsce podczas Przełajowych Mistrzostw Młodzików Makroregionu Lubelsko – Podlaskiego w 2001 r.

– 10 miejsce drużynowo w Polsce w Gimnazjalnej Lidze LA w 2001 r.

– 3 miejsce w Województwie i Mistrzyni Rejonu w biegu na 600 m. – 1:47,08 min. w 2001 r.

– 2 miejsce podczas Mistrzostw Województwa Młodzików w sztafecie 4 x 100 m. i 4 – te na 300 m. w 2001 r.;

– 6-te miejsce w województwie wśród Gimnazjum w sztafecie 10×800 m. w 2001 r.

– reprezentowała szkołę również: w piłce koszowej (5 miejsce w Rejonie Zamojskim), ręcznej (3. w Rejonie)

– 2 miejsce Pauliny podczas Przełajowych Wojewódzkich Mistrzostw Młodzików LZS w 2000 r.;

10. Magdalena Wilkos

– Udział w Przełajowych Mistrzostwach Polski LZS Młodzików w 2001 r.;

– 14 miejsce podczas Przełajowych Mistrzostwach Makroregionu Młodzików Lubelsko – Podlaskiego w 2000 r. na dystansie 2.500 m.

– 10 miejsce drużynowo w Polsce w Gimnazjalnej Lidze LA w 2001 r.

– 2 miejsce na 1000 m. podczas Halowych Mistrzostw Województwa Młodzików w Lublinie w 2000 r.;

– 4 miejsce podczas Mistrzostw Województwa Młodzików na 1000 m. w 2001 r.

– 6 miejsce w województwie wśród Gimnazjum w sztafecie 10×800 m. w 2001 r.

– Czołowa zawodniczka szkoły w piłce ręcznej – 3 miejsce w Rejonie Zamojskim w 2001 r., koszykówce 5-te miejsce w Rejonie w 2002 r.

– 2 miejsce podczas Mistrzostw Rejonu Zamojskiego na 1000 m. w 2001 r.;

***

Najlepsi sportowcy G. 2 w l. 1999 – 2009

Chłopcy:

1. Piotr Fulara

– reprezentował województwo lubelskie o piłkarski Puchar Kazimierza Deyny, wywalczył z kolegami DRUGIE miejsce w Polsce !!!;

– przyczynił się do 5 miejsca chłopców w Wojewódzkiej Lidze LA Gimnazjum w 2003 r.

– w barwach Unii wywalczył 2 miejsce w Lidze wojewódzkiej trampkarzy w piłce nożnej

– Podczas Mistrzostw Województwa Gimnazjum w Białej Podlaskiej zajął 5 miejsce w skoku wzwyż – 1.70 w 2004 r.

– Mistrz województwa LZS w skoku wzwyż w 2004 r.

2. Mateusz Czerw, Łukasz Wojciechowski, Maciej Węgor

– Brązowi medaliści Mistrzostw Polski Juniorów w Unihokeja w 2006 r.

– reprezentaci szkoły w różnych dyscyplinach sportowych

– (M. Czerw)10 – ty w plebiscycie na najlepszych sportowców w powiecie

3. Fedorowicz Kamil

– zajął 11 miejsce w biegu na 600 m. podczas Mistrzostw Polski Młodzików w Słubicach w 2003 r.

– zajął 63 miejsce na 3000 m. podczas Przełajowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w Płocku (od 200 m. biegł w jednym kolcu, a trasa była piaszczysta, tuż nad Wisłą) w 2004 r.

– wywalczył 11 miejsce na dystansie 3000 m. podczas Przełajowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych LZS w Żerkowie w 2004 r.

– zajął 2 miejscew biegu na 600 m. podczas Mistrzostw Makroregionu Młodzików Lubelsko – Podlaskiego w Białymstoku w 2003 r.

– 3 miejsce na 800 m. i 5 – te w sztafecie 4 x 100 m. podczas Mistrzostw Makroregionu Lubelsko – Podlaskiego Juniorów Młodszych w 2004 r.

– zajął 1 miejsce w biegu na 1500 m. w Juniorach Młodszych podczas Przełajowych Mistrzostw Województwa LZS w Zamościu w 2004 r.

– Mistrz województwa LZS w biegu na 400 m i wicemistrz w oszczepie w 2004 r.

– zajął 4 miejsce podczas Przełajowych Mistrzostw Województwa Młodzików w Białej Podlaskiej w 2003 r.

– czołowy zawodnik w biegach ulicznych (wiele zwycięstw)

– Indywidualne Mistrzostwa Województwa Gimnazjum w LA: 5.Fedorowicz Kamil 1000 m.
– przyczynił się do 5 miejsca chłopców w Wojewódzkiej Lidze LA Gimnazjum w 2003 r.

– 4 miejsce w Mistrzostwach Rejonu chłopców w Sztafetowych Biegach Przełajowych w 2003 r.

4. Arkadiusz Pukaluk

– Startował w Mistrzostwach Polski w wędkarstwie w 2002 r.

– Indywidualny Mistrz Województwa Gimnazjum w biegu na 100 m w 2002 r.

– 2 miejsce w Mistrzostwach Województwa Młodzików na 100 m. i 3 – ci w sztafecie 4 x 100 m. w 2001 r.;

– Vice Mistrz Gimnazjalnych Mistrzostw Województwa w biegu na 100 m i 3 miejsce w sztafecie 4 x 100 m. w 2002 r.

– wywalczył z kolegami 7 miejsce w województwie w lidze gimnazjalnej w la w 2001 r.

– wywalczył z kolegami 8 miejsce w województwie w lidze gimnazjalnej w la w 2002 r.

– wywalczył z kolegami w piłce ręcznej 3 miejsce w Rejonie Zamojskim w 2001 r.,

– 2 miejsce podczas Mistrzostw Rejonu Zamojskiego Gimnazjum na 100 m. i 2 w sztafecie 4 x 100 m. w 2001 r.;

5. Tomasz Hukowski

– 4 – te miejsce w rzucie oszczepem podczas Mistrzostw Makroregionu Młodzików Lubelsko – Podlaskiego w Białymstoku w 2003 r.

– 7 – me miejscew rzucie oszczepem w 2004 r. podczas Mistrzostw Makroregionu Lubelsko – Podlaskiego

– Mistrz Województwa Gimnazjum w Białej Podlaskiej w rzucie oszczepem w 2004 r.

– przyczynił się do V miejsca chłopców w Wojewódzkiej Lidze LA Gimnazjum w 2003 r.

– Mistrz województwa LZS w oszczepie i 3-ci w dysku w 2004 r.

6. Kamil Ciesielczuk

– Udział w Przełajowych Mistrzostwach Polski LZS Młodzików w 2001 r.;

– 6 miejsce podczas Mistrzostw Makroregionu Lubelsko – Podlaskiego Młodzików w skoku wzwyż w 2001 r.;

– 3 miejsce w Halowych Mistrzostwach Województwa Juniorów Młodszych w skoku wzwyż w 2002 r.;

– wywalczył z kolegami 7 miejsce w województwie w lidze gimnazjalnej w la w 2001 r.

– wywalczył z kolegami 8 miejsce w województwie w lidze gimnazjalnej w la w 2002 r.

– 3 miejsce podczas Mistrzostw Rejonu Zamojskiego w skoku wzwyż w 2001 r.;

– Czołowy zawodnik szkoły w piłce ręcznej: 3 miejsce w Rejonie w 2001 r.,

– wielokrotny uczestnik w pokazach jazdy konnej

7. Michał Puzio

– Udział w Przełajowych Mistrzostwach Polski LZS Młodzików w 2001 r.;

– 19 miejsce podczas Przełajowych Mistrzostw Makroregionu Lubelsko – Podlaskiego w 2000 r. na dystansie 2.000 m.;

– 3 m. w biegu na 500 m podczas Halowych Mistrzostw Województwa Młodzików w Lublinie w 2000 r.

– 3 miejsce z kolegami w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w sztafecie 4 x 100 m w 2002 r.

– wywalczył z kolegami 7 miejsce w województwie w lidze gimnazjalnej w la w 2001 r.

– wywalczył z kolegami 8 miejsce w województwie w lidze gimnazjalnej w la w 2002 r.

– wywalczył z kolegami w piłce ręcznej 3 miejsce w Rejonie Zamojskim w 2001 r.,

– wicemistrz rejonu zamojskiego w biegu na 300 m. i w sztafecie 4 x 100 m. w 2001 r.

– 2 miejsce podczas Gimnazjalnych Mistrzostw Rejonu w sztafecie 4 x 100 m. w 2002 r.

8. Tomasz Kobylski

– 3 miejsce z kolegami w Wojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w sztafecie 4 x 100 m w 2001 r.

– 4 miejsce w Województwie Gimnazjalistów na 100 m. w 2001 r.

– 3 miejsce w sztafecie 4 x 100m. i 4 – te na 100 m. podczas Mistrzostw Województwa Młodzików w 2001 r.;

– wywalczył z kolegami 7 miejsce w województwie w lidze gimnazjalnej w la w 2001 r.

– wywalczył z kolegami 8 miejsce w województwie w lidze gimnazjalnej w la w 2002 r.

– Mistrz Rejonu Gimnazjalistów na 100 m. i 2 miejsce w sztafecie 4 x 100 m w 2001 r;

– 2 miejsce w sztafecie 4 x 100 m. i 4 – te na 100 m. w Gimnazjalnych Mistrzostwach Rejonu w 2002 r.

8. Adam Kamieniarz

– 1 miejsce w trójskoku podczas Halowych Mistrzostw Województwa Juniorów Młodszych w Lublinie w 2003 r.

– uzyskał najlepszy wynik w drużynie kiedy chłopcy wywalczyli V miejsce w Wojewódzkiej Lidze LA Gimnazjum w 2003

– wywalczył z kolegami 8 miejsce w województwie w lidze gimnazjalnej w la w 2002 r.

– Indywidualne Mistrz. Województwa Gimnazjum w LA: 6. Kamieniarz Adam 300 m.

– 4 miejsce z kolegami w Mistrzostwach Rejonu chłopców w Sztafetowych Biegach Przełajowych w 2003 r.

9. Wojciech Piwowar

– reprezentował województwo lubelskie w roczniku 1989 o puchar Kazimierza Deyny w rozgrywkach międzywojewódzkich w piłce nożnej.

– 9 miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików w unihokeja w 2003 r.

– 6 miejsce w Półfinale Mistrzostw Polski w Unihokeja w Gdańsku w kategorii młodzików w 2004 r.

– razem z kolegami wywalczył 4 lokatę w rejonowej lidze la gimnazjum w 2005 r.

i 9. Kamil Kasprzak

– zdobył złoty medal w rzucie oszczepem podczas Międzynarodowych Zawodów Dzieci i Młodzieży do lat 15 – tu w Zamościu w 2004 r.

– podczas Indywidualnych Mistrzostw Województwa Gimnazjum zajął 2 miejsce w rzucie oszczepem, a w rejonie 1-wsze w 2005 r.

– razem z kolegami wywalczył 4 lokatę w rejonowej lidze la gimnazjum w 2005 r.

10. Jarosław Migas, Kamil Kicun, Przemysław Szumiata

– Brązowi medaliści Mistrzostw Polski Juniorów w Unihokeja w 2009 r.

– reprezentaci szkoły w różnych dyscyplinach sportowych

i 10. Krystian Fedorowicz

– W Zamościu odbył się Międzynarodowy Festiwal Dzieci i Młodzieży, w rzucie oszczepem brązowy medal zdobył Krystian Fedorowicz wynikiem 41.08 m. w 2006 r

– W Mistrzostwach Rejonu w la w Zamościu 4 miejsce w oszczepie w 2006 r

Najlepsze osiągnięcia drużynowe w barwach szkoły w l. 1999 – 2009

***

Razem dziewczęta i chłopcy

1. 10 miejsce w Polsce (Białystok) dziewcząt w Gimnazjalnej Lidze Lekkoatletycznej (wcześniej wygrały zawody powiatowe, rejonowe i wojewódzkie). Skład drużyny: Sylwia Dąbrowska, Justyna Paczała, Paulina Krzaczek, Magdalena Wilkos, Chodak Izabela, Winogrodzka Sylwia, Wypych Natalia, Paulina Kusiak, Iwona Kamień, Aleksandra Szabat, Natalia Tymecka, Lebiedowicz Ewa, Malinowska Marlena, Nowosad Olga, Wysocka Katarzyna, M. Kurzyńska (rejon), E. Hałas (rejon);

2. Podczas Wojewódzkiej Gimnazjady Trzykrotnie złoty medal w sztafecie 4 x 100 m. w składzie: Sylwia Dąbrowska, Justyna Paczała, Paulina Krzaczek, Iwona Kamień w latach 2000/2001/2002

3.Kilkakrotnie I miejsca drużynowo, w Wojewódzkich Halowych Zawodach Szkół Gimnazjalnych w Lekkiej Atletyce w Lublinie w latach 2000 – 2003

4. 4 miejsce w woj. lubelskim w Konkursie na Najlepszy Uczniowski Klub Sportowy przy gimnazjum za r. szk. 1999/2000

5. 2 miejsce w Gimnazjalnej Wojewódzkiej Lidze la dziewcząt w 2002 r. Skład drużyny m.in.: Sylwia Dąbrowska, Justyna Paczała, Paulina Krzaczek, Magdalena Wilkos, Chodak Izabela, Winogrodzka Sylwia, Wypych Natalia, Paulina Kusiak, Iwona Kamień, Aleksandra Szabat, Natalia Tymecka, Malinowska Marlena, Wysocka Katarzyna, E. Hałas, Magda Galej

6. 3 miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie (G+SP kl VIII) – lidze lekkoatletycznej wśród dziewcząt w 2000 r. Skład drużyny m.in.: Sylwia Dąbrowska, Justyna Paczała, Paulina Krzaczek, Magdalena Wilkos, Chodak Izabela, Wypych Natalia, Paulina Kusiak, Iwona Kamień, Aleksandra Szabat, Natalia Tymecka, Malinowska Marlena, Wysocka Katarzyna

7. 5 miejsce chłopców w Wojewódzkiej Lidze LA Gimnazjum 2003 w składzie: Piotr Czarnecki, Mateusz Lasota, Łukasz Brzycki, Adam Kamieniarz, Marcin Seweryn, Rafał Sioma, Kamil Fedorowicz, M.Solak, Piotr Fulara, Daniel Sadowski, Daniel Patyjewicz, Sylwester Wysocki, Krzysztof Berg, Artur Cała, Tomasz Hukowski

8. 6 miejsce dziewcząt w Wojewódzkich Sztafetowych Biegach Przełajowych 10 x 800 w 2001 w składzie m.in.: Magda Wilkos, Paulina Kusiak, Katarzyna Wysocka, Katarzyna Bielecka, Sylwia Dąbrowska, Justyna Paczała, Paczała Krzaczek, Iwona Kamień

9. 1 miejsce podczas Mistrzostw Województwa LZS i Szkół w Zamościu w LA w 2004 r., m.in. startowali: Fedorowicz Kamil, Fulara Piotr, Hukowski Tomasz, Kasprzak Kamil oszczep, Pukaluk Agnieszka, Konsowicz Agnieszka, Oleszczuk Rafał, Ciszewska Natalia, Lasota Jarosław, Greń Roman, Sadowski Daniel, Radomski Marcin, Marszałek Kamil

10. 2 miejsce w 2009 r. w Tomaszowie Lub. – Mistrzostwa Zamojskiego Rejonu w piłce ręcznej dziewcząt. Skład: Paula Niedobit, Paulina Rapa, Angelika Kołodziej, Aleksandra Różańska, Karolina Pirogowicz, Maja Pukaluk, Krystyna Kusiak, Wioletta Maślanka, Józefina Irek, Maja Hojda, Magda Doroszczuk, Paulina Szczepańska, Małgorzata Bielecka, Natalia Zglinicka, Martyna Witkowska

***

Najlepsze osiągnięcia drużynowe w barwach szkoły w l. 1999 – 2009

Dziewczęta

1. 10 miejsce w Polsce (Białystok) w Gimnazjalnej Lidze Lekkoatletycznej (wcześniej wygrały zawody powiatowe, rejonowe i wojewódzkie). Skład drużyny: Sylwia Dąbrowska, Justyna Paczała, Paulina Krzaczek, Magdalena Wilkos, Chodak Izabela, Winogrodzka Sylwia, Wypych Natalia, Paulina Kusiak, Iwona Kamień, Aleksandra Szabat, Natalia Tymecka, Lebiedowicz Ewa, Malinowska Marlena, Nowosad Olga, Wysocka Katarzyna, M. Kurzyńska (rejon), E. Hałas (rejon);

2. Podczas Wojewódzkiej Gimnazjady Trzykrotnie złoty medal w sztafecie 4 x 100 m. w składzie: Sylwia Dąbrowska, Justyna Paczała, Paulina Krzaczek, Iwona Kamień w latach 2000/2001/2002

3. 1 miejsce w Lubelskiej Gimnazjalnej Wojewódzkiej Lidze lekkoatletycznej w 2001 r. skład j/w

4. 2 miejsce w Gimnazjalnej Wojewódzkiej Lidze la w 2002 r. Skład drużyny m.in.: Sylwia Dąbrowska, Justyna Paczała, Paulina Krzaczek, Magdalena Wilkos, Chodak Izabela, Winogrodzka Sylwia, Wypych Natalia, Paulina Kusiak, Iwona Kamień, Aleksandra Szabat, Natalia Tymecka, Malinowska Marlena, Wysocka Katarzyna, E. Hałas, Magda Galej

5. 3 miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie (G+SP kl VIII) – lidze lekkoatletycznej w 2000 r. Skład drużyny m.in.: Sylwia Dąbrowska, Justyna Paczała, Paulina Krzaczek, Magdalena Wilkos, Chodak Izabela, Wypych Natalia, Paulina Kusiak, Iwona Kamień, Aleksandra Szabat, Natalia Tymecka, Malinowska Marlena, Wysocka Katarzyna

6. 6 miejsce w Wojewódzkich Sztafetowych Biegach Przełajowych 10 x 800 w 2001 w składzie m.in.: M. Wilkos, P. Kusiak, K. Wysocka, K. Bielecka, S. Dąbrowska, J. Paczała, P. Krzaczek, I.Kamień

7. 9 miejsce w 2007 r. finał wojewódzki Gimnazjalnej Ligi LA, w składzie: P. Lenard, P. Tarogórska, A. Kołodziej, An. Łatka, P. Niedobit, N. Turek, M. Hojda, I. Naja, M.Doroszczuk, E. Walicka, K. Matuszak, J. Korniak, B. Brzozowska, A. Boniewska

8. 2 miejsce w 2009 r. w Tomaszowie Lub. – Mistrzostwa Zamojskiego Rejonu w piłce ręcznej, Skład: Paula Niedobit, Paulina Rapa, Angelika Kołodziej, Aleksandra Różańska, Karolina Pirogowicz, Maja Pukaluk, Krystyna Kusiak, Wioletta Maślanka, Józefina Irek, Maja Hojda, Magda Doroszczuk, Paulina Szczepańska, Małgorzata Bielecka, Natalia Zglinicka, Martyna Witkowska

9. 3 miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie w p. ręcznej w 2001 w składzie m.in.: Sylwia Dąbrowska, Paulina Krzaczek, Justyna Paczała, Natalia Wypych, Iwona Kamień, Magda Wilkos, Paulina Kusiak, Marlena Malinowska, Natalia Tymecka, Monika Machometa, Iwona Skierska, Justyna Leśniak i 3 miejsce w Rejonie w Sztafetowych Biegach Przełajowych w 2007 r., skład: Maja Hojda, Natalia Turek,
Natalia Kuźmińska, Agnieszka Łatka, Kamila Matuszak, Iwona Naja, Paula Niedobit, Magda Doroszczuk, Agnieszka Staszczak, Anna Łatka

10. 5 miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Koszykówce 2002, w składzie m.in.: Sylwia Dąbrowska, Paulina Krzaczek, Justyna Paczała, Natalia Wypych, Magda Wilkos, Paulina Kusiak, Natalia Tymecka, Monika Machometa, Ewa Lebiedowicz, Iwona Skierska, Justyna Leśniak, Magda Galej

Najlepsze osiągnięcia drużynowe w barwach szkoły w l. 1999 – 2009

Chłopcy

1. 5 miejsce chłopców w Wojewódzkiej Lidze LA Gimnazjum w 2003 w składzie: Piotr Czarnecki, Mateusz Lasota, Łukasz Brzycki, Adam Kamieniarz, Marcin Seweryn, Rafał Sioma, Kamil Fedorowicz, M. Solak, Piotr Fulara, Daniel Sadowski, Daniel Patyjewicz, Sylwester Wysocki, Krzysztof Berg, Artur Cała, Tomasz Hukowski

2. 7 miejsce chłopców w Woj. Gimn. Lidze la w 2001, Skład drużyny: Tomasz Kobylski, Arkadiusz Pukaluk, Piotr Czarnecki, Jarosław Jakimiec, Radosław Kaliszczuk, Michał Puzio, D.Paul, Konrad Rataj, Kamil Ciesielczuk, Piotr Brzuszczak, Rafał Prokop, Łukasz Rosiński, Radosław Kapkin, D.Mejka, Daniel Patyjewicz;

3. 8 miejsce chłopców w Woj. Gimn. Lidze la w 2002 m.in. Tomasz Kobylski, Arkadiusz Pukaluk, Piotr Czarnecki, Jarosław Jakimiec, Radosław Kaliszczuk, Michał Puzio, D.Paul, Konrad Rataj, Kamil Ciesielczuk, Piotr Brzuszczak, Rafał Prokop, Adam Kamieniarz, Radosław Kapkin, Daniel Patyjewicz, Krzysztof Berg, Sylwester Wysocki, Kamil Fedorowicz, Marcin Seweryn

4. 3 miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie w p. ręcznej chłopców; 2001 chł. m.in. Piotr Brzuszczak, Tomasz Żmura, Kamil Ciesielczuk, Konrad Rataj, Łukasz Rosiński, Arkadiusz Mołduch, Szymon Ciesielczuk, Jarosław Jakimiec, Michał Puzio, Arkadiusz Pukaluk, Radosław Kapkin, Jacek Panasiewicz

5. 2 miejsca w rejonowej lidze la w latach 2001, 2002, 2003 – składy jak wyżej w pkt.1,2,3

6. Rejonowa Liga LA Gimnazjum w 2004 r. – 3 miejsce, m.in. startowali: Fedorowicz Kamil, Hukowski Tomasz, Fulara Piotr, Sadowski Daniel, Piwowar Wojciech, Kotko Tomasz, Sidor Marcin, Arkadiusz Bernaś, Rafał Oleszczuk, Kamil Kasprzak, Lasota Jarosław, Greń Roman, Radomski Marcin, Marszałek Kamil, Sidor Michał, Brzycki Łukasz, Znajomki Konrad

7. 4 miejsce w Mistrzostwach Rejonu chłopców w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10 x 1000 m.w 2003 r.: Rafał Sioma, Marcin Seweryn, Sławomir Lebiedowicz, Adam Kamieniarz, Wojciech Wojtiuk, Łukasz Sidorowicz, Krzysztof Kusiak, Adrian Bartyzel,
Tomasz Kaszuba, Kamil Fedorowicz

8. Rejonowa Liga LA Gimnazjum w 2005 r. – 4 miejsce, startowali: Marcin Sidor, Konrad Znajomski, Wojciech Piwowar, Damian Maślanka, Łukasz Wojciechowski, Tomasz Kotko, Tomasz Czerpak, Paweł Borsukiewicz, Wojciech Wypych, Kamil Kasprzak, Tomasz Czarnecki, M. Bojarczuk, Arkadiusz Bernaś, Jarosław Lasota i Mateusz Czerw

9. Rejonowa Liga LA Gimnazjum w 2007 r. – 4 miejsce, m.in. startowali: Piotr Rondoś, Andrzej Czarnecki, Paweł Sidorowicz, Adam Bojarczuk, B. Szczepanik, Krystian Fedorowicz, Dawid Fulara, Paweł Sas, Tomasz Ciesielczuk, Adam Ciesielczuk, C. Nowicki, Grzegorz Irek, Bartłomiej Musielak, Jakub Smal, Krzysztof Winogrodzki

10. Rejonowa Gimnazjada w lidze la. 2009 r. 4 miejsce w składzie: Emerla Adrian , Fulara Kamil, Kamiński Maciej, Mielniczuk Jakub, Smal Maciej, Zacharczuk Albin, Woźniak Rafał, Makieła Baltazar, Kapkin Jarosław, Sidorowicz Paweł, Żuraw Krzysztof, Niedobit Kamil

***

Opracował
Marek Ambroży Kitliński (mak)

_________________________________________________

Na zdjęciu – Sylwia Dąbrowska.

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2010