Najlepszy sposób na sprzątanie

A gdyby tak sprzątanie mogło być szybkie, skuteczne, odbywać się kiedy tylko chcesz, na twoich zasadach i nie zabierało ci cennego czasu wolnego? Mieszkasz w stolicy i chciałbyś poznać najlepszy sposób na sprzątanie? Przedstawiamy Pozamiatane.pl.

Reklamy

Artykuł sponsorowany

 

Sprzątanie – Warszawa – w Pozamiatane

Reklamy

Pozamiatane to innowacyjna firma, która na nowoczesnej platformie internetowej łączy klientów z ekspertami czystości. Jednym z głównych naszych priorytetów jest dostosowanie się do potrzeb zamawiających, dlatego wprowadziliśmy mnóstwo udogodnień. Zamawiając sprzątanie – Warszawa, sam decydujesz, ile godzin specjalista powinien poświęcić na sprzątanie twojego mieszkania. W Pozamiatane gwarantujemy, że zapłacisz tylko za realny czas pracy eksperta, co oznacza, że jeżeli skończy wcześniej, nie będzie sztucznie wydłużał swojej pracy. Jeżeli nie jesteś pewny, na ile czasu wycenić porządki zostaw to specjaliście, on zadba o to, aby zadania były wykonane efektywnie i tak szybko jak to możliwe.

 

Ja zamówić sprzątanie – Warszawa w Pozamiatane

Zamawianie usług jest bardzo proste i odbywa się online na naszej stronie. Skonstruowaliśmy krótki formularz, w którym wyznaczasz datę i godzinę sprzątania, jego czas, tutaj od razu możesz także określić, czy sprzątanie będzie cykliczne czy jednorazowe (w przypadku cykliczności przychodzi do ciebie zawsze ta sama osoba, a w sytuacjach wyjątkowych wyznaczane jest zastępstwo) oraz decydujesz o dodatkowych usługach do wykonania. Są to mycie okien, prasowanie oraz czyszczenie związane ze zwierzętami w lokalu. Warto pamiętać, że nie są to usługi dodatkowo płatne – w Pozamiatane zawsze płacisz tylko za godzinę realnego czasu pracy eksperta, a dodatkowe usługi określane są po to, aby zaproponować ci najwłaściwsze osoby do tych zadań.

 

Wygoda i bezpieczeństwo w Pozamiatane

Staramy się, aby nasza usługa sprzątanie – Warszawa, wyprzedzała oczekiwania klientów. Dlatego w naszym formularzu znajdziesz pytanie: czy potrzebujesz środków czystości? Pomyśl, jaka to wygoda! Nie dość, że nie musisz martwić się o organizację czasu na sprzątanie, to jeszcze możesz zapomnieć o zakupach i dźwiganiu środków czystości. Jeśli chcesz, nasz ekspert przyjdzie do ciebie zaopatrzony we wszystko czego będzie potrzebował. Wystarczy, że zapewnisz mu odkurzacz i mop. W Pozamiatane dbamy także o kwestie bezpieczeństwa, zatrudniając wyłącznie sprawdzone osoby z doświadczeniem. Ponadto nasze usługi ubezpieczone są na milion złotych, a płatności odbywają się wyłącznie online poprzez bezpieczne systemy Espago i Elavon. Jeśli masz jeszcze jakiekolwiek wątpliwości, że Pozamiatane to najlepszy sposób na sprzątanie – wypróbuj nasze usługi bezpłatnie przez godzinę!

 

fot. materiał sponsora