Narkotyki z gimnazjum

Dwóm nieletnim mieszkańcom Werbkowic, policjanci przedstawili zarzuty posiadania i udzielania 90 mg środka odurzającego, w postaci suszu koloru zielonego.

Reklamy

Jak poinformował rzecznik prasowy Komendy powiatowej, 4 listopada w Gimnazjum w Werbkowicach, konserwator szkoły zauważył w toalecie dwóch chłopców, którzy mieli przy sobie woreczek z zawartością zielonego suszu. Woreczek trzymał w ręku Piotr Ch. lat 16, który nie jest uczniem tego gimnazjum. Towarzyszył mu Kamil W. lat 15, znany z niszczenia znaków na trasie Hrubieszów – Werbkowice oraz z rozboju na swoim 15-letnim gimnazjalnym koledze.
Kamil W. tłumaczył się, że woreczek znalazł 25 października na terenie Domu Kultury w Werbkowicach, a do szkoły przyniósł go 4 listopada, aby pokazać innym kolegom.
Nieletnim grozi za to do 3 lat pozbawienia wolności.

Podczas modyfukacji tego newsa, której musiałem dokonać z pewnych względów technicznych, automatycznie usunęły się komentarze. Zapewniam, że nie jest to kwestia cenzury, lecz oprogramowania. Dwóch Gniewnych Panów, którzy zamieścili tutaj swoje wpisy przepraszam i zapraszam do ponownego umieszczenia swoich uwag.