Nauczycielom ZS nr 3 „Kościuszko” – dziękujemy!

Jest bardzo dużo akcji, które głoszą hasła dotyczące wdzięczności za służbę lekarzy, ratowników medycznych, pracowników szpitala i wielu innych służb. Bardzo im dziękujemy – to oni są naszymi małymi, lecz wielkimi bohaterami i wojownikami.

Reklamy

 

Dziękujemy również z całego serca nauczycielom z naszej szkoły ZS nr 3 „Kościuszko”, którzy w sposób szczególny okazują swoje dobre serce i wspierają nas.

My uczniowie, dziękujemy Wam za poświęcony czas, dobre słowo, wieczorne telefony, czy konsultacje, wszystkie wspólne wyjazdy, wycieczki, które szczególnie teraz tak bardzo doceniamy. Dziękujemy, że w tej trudnej dla nas sytuacji „nie wyrzekliście się” nas, tylko wiernie trwacie przy nas i nam pomagacie.

Dziękujemy, że w każdej chwili możemy do Was napisać, zadzwonić, a Wy nam pomożecie.

Z jednej strony jest to dla nas dziwna, nietypowa i bardzo stresująca sytuacja, ale z drugiej Wasza obecność i troska w pewien sposób nam pomagają właśnie z tym stresem walczyć.

Nie jest to pożegnanie, bo na pewno się jeszcze spotkamy, ale pamiętajcie drodzy nauczyciele Zespołu Szkół nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Hrubieszowie, że doceniamy Wasze starania i bardzo dziękujemy Wam za to co dla nas robicie.

 

Dziękują tegoroczni maturzyści

Zespołu Szkół nr 3 w Hrubieszowie

 

tekst: Paulina Malon

 


 

Zobacz też:

WIADOMOŚCI – Kościuszko: Bal Studniówkowy 2020

WIADOMOŚCI – Kościuszko: Iwona Flis laureatką konkursu matematycznego