21 lipca 2024

Nie czekaj w kolejce! Lubelska akcja przesiewowych badań wzroku w Hrubieszowie oraz promocja ILE LAT TYLE % ZNIŻKI!

W Hrubieszowie ponownie rusza „Lubelska akcja bezpłatnych badań wzroku”, w której udział biurze salon optyczny Okularium (ul. Narutowicza 31). Specjaliści przeprowadzą bezpłatnie kompleksowe badanie wzroku, a dodatkowo właściciel salonów optycznych Okularium oferuje niezwykłą promocję – ILE LAT TYLE % ZNIŻKI!

Reklamy

Artykuł sponsorowany

 

Od 15 września każdy mieszkaniec Hrubieszowa i okolic, będzie mógł zbadać swój wzrok u jednego z doświadczonych specjalistów w pełni wyposażonych gabinetach optometrycznych. Badanie obejmuje badanie wad wzroku i przeprowadzane jest bardzo szczegółowo z zastosowaniem nowoczesnego sprzętu i rożnego rodzaju testów. Każdy będzie mógł skorzystać również z niezwykłej promocji – ILE LAT TYLE % ZNIŻKI. Oznacza to, że każdy, ko przyjdzie i z dowodem tożsamości udowodni swój wiek, otrzyma taki też rabat na oprawy! Firma reklamuje, że niezależnie czy masz 15, 20 czy 99 lat, tyle % zniżnki otrzymasz. Okulary z rabatem 99% – brzmi dobrze!

Reklamy

Miejsca, w których będzie można się zbadać oraz skorzystać z promocji to istniejący od wielu lat salon Okularium przy ul. Narutowicza 31. Oprócz profesjonalnej załogi oraz doświadczonych dyplomowanych specjalistów i lekarzy firma, która posiada obecnie 28 salonów optycznych w Polsce chwali się najwyższą jakością polecanych produktów, indywidualnym pomiarami i doborem soczewek okularowych pod klienta, a także dożywotnim bezpłatnym serwisem raz długą gwarancją.

Marka „Okularium” istnieje na rynku optycznym od ponad 20 lat. Firma Optyka Oxys jest właścicielem największej sieci salonów optyczno – okulistycznych w Polsce z polskim kapitałem. W każdym sklepie dostępnych jest od 500 do 1300 sztuk oprawek okularowych w bardzo zróżnicowanych cenach, fasonach i kolorach, co pozwala spełnić oczekiwania bardzo szerokiej rzeszy klientów. „Okularium” to także własna marka okularów, z których najbardziej rozpoznawalną jest marka „Oxys”. 

Reklamy

Oprócz rewlacyjnej marki Oxys w salonie w Hrubieszowie można znaleźć oryginalne oprawy takich marek jak: RAY-BAN, VOGUE.

Okulary produkowane przez „Okularium” wykonywane są przy użyciu szkieł dwóch wiodących producentów: szkieł ogólnoświatowej firmy HOYA produkowanych w Polsce oraz Jeleniogórskich Zakładów Optycznych.

Szczegóły promocji w salonie optycznym.

W imieniu właścicieli i załogi salonów gorąco zapraszamy.

 

Salon Optyczny Okularium w Hrubieszów

ul. Narutowicza 31, 22-500 Hrubieszów, tel. 84 618 31 92.

 

fot. materiał sponsora