Nie dostałeś się do liceum? Nic straconego!

Liceum Ogólnokształcące im. Unii Horodelskiej w Horodle dysponuje jeszcze wolnymi miejscami na rok szkolny 2008/2009.

Reklamy

Liceum Ogólnokształcące w Horodle to szkoła z tradycjami. Jest to nowoczesna placówka dysponująca licznymi klasopracowniami, w tym trzema możliwymi do wykorzystania pracowniami komputerowymi ze stałym dostępem do Internetu. Dobrze zaopatrzona biblioteka pomoże w przygotowaniu pracy domowej czy prezentacji multimedialnej. W czytelni mieści się Centrum Multimedialne, w którym na przerwach i po lekcjach można skorzystać z Internetu. Dużym atutem jest wspaniała sala gimnastyczna i korekcyjna wyposażona w sprzęt sportowy, nowoczesna siłownia i boisko.

Reklamy

Horodelskie Liceum to także świetnie wykształcona i przyjazna kadra pedagogiczna.

Wśród uczniów LO w Horodle można znaleźć laureatów konkursów, olimpiad i zawodów sportowych. Absolwenci Liceum kształcą się w najbardziej znanych szkołach wyższych i uniwersytetach.

Oferta edukacyjna na rok szkolny 2008/2009 przewiduje zwiększoną liczbę godzin z przedmiotów humanistycznych i matematyczno – przyrodniczych oraz nauczanie języka angielskiego w wymiarze 10 godzin lekcyjnych w cyklu kształcenia. Uczniowie mają też możliwość wyboru drugiego języka obcego między językiem rosyjskim i językiem francuskim.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

Liceum Ogólnokształcące im. Unii Horodelskiej w Horodle
Zespół Szkół w Horodle
ul. Piłsudskiego 58
22-523 Horodło
tel. (082) 651 51 40