Nie działam w branży czekoladowej, czemu więc mam rozdawać czekoladki?

Wielka korporacja i mały sklep na rogu mają coś wspólnego… Jedni i drudzy mogą z powodzeniem wykorzystać czekoladki jako prezent dla klientów (zarówno tych lojalnych, jak i przyszłych). Czekoladki reklamowe mogą być pod postacią obfitych bombonierek, ale mogą być też skromniej pakowane – pod postacią ślicznych małych pudełek. Cecha wspólna? Pyszny prezent opatrzony w widoczne logo firmy.

Reklamy

Artykuł sponsorowany

 

Czekoladki i biznes

Jedzenie czekolady jest od zamierzchłych czasów jednym z ulubionych zajęć. Wystarczy policzyć liczbę sklepów gastronomicznych dbających o podniebienia czekoladoholików – o ile to możliwe. Jeśli uważasz, że czekoladki promocyjne z logo są nudne – to chyba należysz do tego 1% ludzi, którzy nie mogą jeść tej słodkości, bowiem wbrew przeciwnie – sprawdzają się idealnie jako prezenty biznesowe.

 

Nie działam w branży czekoladowej, czemu więc mam rozdawać czekoladki?

Czekoladki w pudełkach z logo twojego sklepu, to gwarantowany efekt „wow” – bez względu na branżę. Jest to rzeczywiście dobry sposób na promowanie swojej działalności. Klienci, młodzi i starzy, ze wszystkich dziedzin życia na pewno lubią prezenty promocyjne, ale długopisy czy smycze na pewno już się im znudziły. Czekoladki – to coś innego, pyszne, z kremowym nadzieniem – możesz sobie wyobrazić co Klienci będą mówić na temat tych czekoladek i… Twojej firmy.

Przedsiębiorcy rozdają różne rodzaje artykułów promocyjnych kilka razy w ciągu roku: Walentynki, Dzień Matki, Dzień Ojca, Boże Narodzenie i Nowy Rok. Podarowanie czekoladek to również dobry sposób, aby podziękować klientom pod koniec bieżącego roku lub by razem z nimi w słodki sposób powitać Nowy Rok. Zadowolenie klienta jest bardziej niż pewne.

Dzisiaj sam możesz wybrać sam smak – oczywiście najlepszym wyborem jest czekoladowy, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by trochę pofantazjować, aby Twoje czekoladki reklamowe z logo mogły się wyróżniać. I pamiętaj, z racji tego, że jest to element reklamowy, nie trzeba martwić się o to, by zadbać o czekoladki specjalnie dla wegetarian czy dla tych, którzy mają uczulenie na orzechy. Jeśli weganin dostanie czekoladki – to na pewno i tak Twój wysiłek nie pójdzie na marne. Pyszne czekoladki reklamowe z logo Twojej firmy będą rozchwytywane przez jego bądź jej przyjaciół. Zajrzyj chociażby do oferty Karmello, gdzie możesz porównać smaki, tekstury i ceny. Zapytaj pracowników w swojej firmie o ulubiony smak, dzięki czemu można uzyskać więcej opinii i sugestii. Karmello zapewnia też opcję zindywidualizowanych opakowań.

Dla udanych kampanii marketingowych – wybierz czekoladki!

Artykuł powstał we współpracy z Karmello – kawiarnia i pijalnia czekolady.

 


fot. materiał sponsora